Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lehet rászokni?

Mennyire lehet rászokni?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak egy e-cigit, ezelőtt sose dohányoztam. A nikotinra mennyi idő alatt lehet rászokni? Néhány óránként 2-3x beleszívok. A liquid 6milis. Nem tudom, hogy ez sok vagy kevés. Tegnap kezdtem. Lehet, hogy már függő vagyok, vagy csak leszek? Mikor? Tegnap minden szívástól beszédültem, szóval nagyon új még. Légyszi komoly válaszokat adjatok, ezt tudni szeretném.

2018. okt. 15. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé rálehet.
2018. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elegge.. kosz. Xanaxfuggo vok tudom milyen addictnak lenni. De ennek mekkora az addiktiv potencialja???
2018. okt. 15. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem magára a nikotinra nem lehet rászokni. Én magam 12-13 évig dohányoztam (először boltit, aztán töltöttem, mindkét esetben többnyire tigris szofit), de én akkor is inkább a rituálé miatt szívtam, szerettem a szagát, a tevékenységet és fura, de az ízét is. 3 éve tértem ecigire, 3mg-s liquiddel, de most is azt vallom, hogy az íze és a tevékenység miatt szívom. A nikotint csak azért rakom bele, mert így valamennyit változik az íze a liquidnek - szerintem. Nikotin nélküli liquidre azt tudnám mondani, hogy olyan mint a light-os kóla. Kólának kóla, de nem az igazi. :)
2018. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!