Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a kávéra nem tudok "rászokn...

Ha a kávéra nem tudok "rászokni", akkor a cigire sem menne?

Figyelt kérdés

Sosem kàvéztam régebben, csak amiota az új munkahelyemen dolgozom (4 hónapja). De azóta napi 2-3 adagot,a kezdés óta. Egyszerűen csak mert finom. Nem a pörgés miatt. Nincs is rám hatással, ugyanolyan vagyok mint előtte. Hétvégente mikor nincs meló, otthon eszembe sem jut hogy igyak.


Ha elkezdenék melóhelyen cigizni, vajon azzal is így lennèk? Hogy nem tudnèk rendesen rászokni, csak alkalomszerűen? 20 èves vagyok, ès még sosem próbàltam pont az miatt hogy félek hogy teljesen rászokom.


Csak pont az utóbbi időben gondolkodtam el azon hogy kellene valami kis szokás, a chill hangulat miatt. Ami segítene kissé kiadni a feszkót ha van. Na meg mindig totál hangulatosnak tartottam pl kiàllni az erkèlyre és cigizve nèzni a kilátást.


2017. nov. 30. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült a "csak úgy néha rágyíjtok" fazon...de neked sok sikert hozzá.

Bár igaz, hogy kb. 1 évbe telt, mire rendesen rászoktam, adfig csak hétvégeken diszkóban, vagy társaságban gyújtottam rá...aztán monden napos lett. De most már 9 éve, hogy leszoktam.

33/N

2017. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért, mobilról vagyok és néha mellé nyomok. 😅
2017. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szokj rá a cigire, ne szarozz, csak az óvodás kislányok nem cigiznek. Ha eleinte rosszul leszel, szedd össze az akaraterődet és folytasd. Mások is rá tudtak szokni, neked sem lehetetlen.
2017. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2017. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kávét nem lehet össze se hasonlitani ilyen téren a cigivel.

Ez kb olyan mint a napi tej például . Szereti az ember hiányzik ha nem iszik, de nem lesz elvonási tünet ha nem iszik az ember. Na a cigi az fogósabb már, arra rá lehet szokni rendesen.

2017. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha az alkohollal hasonlítom? Mert azzal is így vagyok.
2017. dec. 1. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezt megmondani, nem vagyunk egyformák. A kávéra már rászoktál, hiszen élsz vele, iszod, napi 2-3-at a munkahelyeden.


Én pl. kávézok és dohányzok. A kávéról nem, de a cigiről simán letudnék mondani. Büdösnek érzem magam, egyáltalán nem jó a közérzetem mikor emberek közé kell mennem és füstös a kezem, a ruhám, a munkaruhám. Az alkohol egyáltalán nem jöhet szóba, nem bírom, soha nem bírtam. Pont most fogok a végére érni egy üveg svéd cseppnek (alkoholos) mindig megrázkódok, a hányás kerülget mikor felhörpintem.

2017. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!