Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hány ml liquidet tudtok...

Ti hány ml liquidet tudtok elszívni egy akksival? A ml/mAh arány érdekel.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy változó, sok mindentől függ, de mások konkrét számai érdekelnek. Nekem a 2300 mAh-s Ego One Mega V2-m épphogy elég 4 ml-re. Keveslem, ezért vagyok kíváncsi, hogy nektek mennyi az arány.

2018. okt. 16. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, sok mindentől függ, pl az elektronikától, a teljesítménytől, az ohmtól, az akksi minőségétől, öreg vagy új akksi, milyen hosszú egy slukk, milyen a vatta....

Én általában 13.5watton MTL szívom, max.3mp. A DNA-s több, mint fél éves mod 1800mah-s beépített akkis, 5-6ml biztos elfogy egy feltöltéssel.

Istick Pico, cserélhető majd 2éves, 2600-as akkuval talán ha 3-4ml liquidet tudok vele elszívni.

2018. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Az 1800-asod fogyasztása marha jó. Én is kb olyan teljesítményen, MTL használom az enyémet, de nem bírja ilyen sokáig. Milyen porlasztót hajtasz meg vele?
2018. okt. 17. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is tetszik.

Kanger subtank mini-t, RBA-val, saját 1ohm-os tekerés

2018. okt. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!