Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha bulikban hétvégente elszívok fél doboz cigarettát illetve hétközben elfüstölök 2-3 szálat?

Figyelt kérdés
És tegyük fel ezt 1-2 évig csinálom kihagyásokkal.
2018. okt. 22. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten károsodik az egészséged.
2018. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, + rá is fogsz szokni.
2018. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van önkontrolom , illetve 1-es kifejtenéd bővebben?válaszokat amúgy köszönöm
2018. okt. 22. 22:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdi, meg hogy van önkontrollja, aztán a heti 2-3ból lesz a napi 2-3, aztán féldoboz és így tovább. Ha ennyire szívni akarod, akkor csak buliba szívd (de inkább ott se).
2018. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
így kezdtem én is a barátnőmmel közösen vettünk egy doboz cigit és egy hónapig azt szívtuk. csak bulikban. aztán csak suli után 1-et. aztán suli előtt is egyet. aztán már magunknak vettünk 1-1 dobozt és azt szívtuk egy hónapig. mára már egy dobozt szívok 2 napig. ennyit az önkontrollról. ami nekem is van. mint mindenkinek aki cigizik és azt állítja bármikor le tud sholnie. aztán kiderül mégse. ez lesz a következménye
2018. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hanarosan lecsuknak érte.
2018. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebből rászokás lesz. Még most fejezd be, amíg az elején vagy.
2018. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10 éve így tolom, nem értem, hogy lehet rászokni. Hátam közepére se kívánok ennél többet, ha nincs, akkor meg nincs.


Az, hogy milyen hatása van, nem lehet így megmondani, ha ez így működne, akkor mindenkinél sikerülne hamar elkapni a tüdőrákot, és korai fázisban legyűrni.

Vannak, akiknek 70 év láncdohányzás után se lesz semmi bajuk, vannak, akiknek meg 2 év passzív dohányzástól beüt a sz....

2018. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, csak bulikba szoktam cigizni, ami olyan 1-2 hetente szokott megtörténni.Vagy ritkán hétközben elmegy 2-3 szál.Ezt nagyjából 1 éve csinálom ,de volt olyan hogy 1 hónapig eggyet nem szívtam el, és nem éreztem semmi elvonási tünetet.
2018. okt. 24. 15:21
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as , te eddig milyen hatásokat tapasztaltál magadon?
2018. okt. 25. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!