Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha másodjára szokok rá a...

Ha másodjára szokok rá a dohányzásra nehezebb lesz utána ujra le tenni?

Figyelt kérdés
Eddig doghányoztam fél évig mindennap piros ld vagy egy doboz piros luckies cigit vettem! Most vissza szoktam megint. Mert voltak mostanába sok stresszes helyzeteim. És vettem egy doboz kék luckies-t. ( A cigi lézezik mivel , hogy én mindig vagy ilyet vagy ld-t esetleg néha black devil-t vagy bond-ot szoktam rendelni és a luckies magyarba szoktam venni. Azt hiszem Nikotin: 0,5 , Kártrány: 4 CO: 7 és olyasmi izű csak jobb mint a lucky strike-ok) Na mind1 vettem direkt kéket mert az gyengébb és most ugy gondoltam még sok is lesz ujra először narancs pall mall-t akartam venni. És most megint kivánom, hallottam olyat aki másodjára is rá kap a cigire nehezebben fog le szokni ez igaz, csak mondom kb olyan 70 napig nem szivtam semmit 40-dik nap után egyátalán nem kivántam semmikor csak amikor sztresszes voltam már csak nyugtatonak probaltam meg!

2018. okt. 29. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de csak azért, mert azt hiszed a cigi mindenre megoldás. Stresszes helyzet mindig lesz, mindig lesz okod, hogy ne szokj le. Lehetett volna több eszed is, ha már ennyit kibírtál nélküle.
2018. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gyula__ ***** válasza:

Igen, általában minél többször szoksz vissza, annál nehezebb leszokni.


A cigi csak akkor szünteti a stresszt, ha már fizikailag függő vagy, egyébként csak általános tévhit, hogy segít.

2018. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kb. 43345-szorra tudtam leszokni. 3 évig folyamatosan próbálta meg leszokni. Már 5 éve nem dohányzom.
2018. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyula__ ***** válasza:
Kivétel mindig van, de legtöbbször nehezíti a többszöri leszokási kísérlet. Általában nem is próbálják olyan sokszor, mint te, csak néhányszor.
2018. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!