Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A minap vettem egy régiségbolt...

A minap vettem egy régiségboltban egy pipát és arra gondoltam, hogy majd ki fogom próbálni, milyen. Nem tudom, milyen régi lehet, de szerintem van vagy 20-50 éves. Szerintetek szűrő az található benne vagy filtert lehet bele tenni?

Figyelt kérdés

Egy Red point old briarról van szó, nagyjából így néz ki, hogy pontosan milyen típus, azt nem tudom.

[link]


(igen, voltam olyan barom, hogy nem kérdeztem meg :"D)



#szűrő #filter #régiség #pipa #red point old briar
2018. nov. 1. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nincs benne szűrő, és komoly átalakítás nélkül nem is lehet tenni bele. Nem is kell.
2018. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Gondolom, akkor nem lesz káros(abb), ha nincs benne? Ugye a pipadohány azért jóval különb mint pl a cigarettában lévő, mellesleg azok közül is a lehető legjobbat akarom venni, ami még belefér a keretembe, mellesleg nem naponta szívnám, hanem max 2-3 havonta egyet-egyet, ha meg nem jön be akkor alapból mindegy is, hogy mennyire árt... :D
2018. nov. 2. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!