Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 5 szál cigi nagyon...

Heti 5 szál cigi nagyon káros? Babát szeretnénk. Ha megfoganna, rögtön letenném. Nem vagyok rászokva és nem is leszek.26/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
ha nem vagy rászokva, akkor tedd le most ;)
2010. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon káros az alkohollal együtt. Csak kibírod már a gyereked jövőjéért, hogy nem cigizel 9hónapig. Végülis könnyebb felnevelni egy beteg gyereket.
2010. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a gond ezzel hogy mire te megtudod hogy terhes vagy eltelhet 5-6 hét is, és ha csak ekkor teszed le az majdhogynem késő mert ekkora a gyermek szerveinek nagyrésze már kifejlődött(vagy elkezdődött kifejlődni) és főként a fejlődésre a nikotin illletve a cigiben lévő anyagok rettentően károsak.


szóval azt ajánlom inkább hagyd el a terhesség ELŐTT néhány hónappal a cigit

2010. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval félreérthetően írtam: az adott próbálkozástól tenném le, a hónap közepétől. Terhesen soha nem lennék képes dohányozni! Egy szóval nem mondtam, h terhesen dohányzok majd!

Hétvégén nem szoktam bagózni és nem is hiányzik. Régen is bagóztam fél évig ilyen intenzitással, utána fél évig semmi. Nem szokok rá. Köszi a válaszokat.

2010. jún. 25. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor is, inkább már a próbálkozás előtt tedd le, ugyanis ha csak azután teszed le, akkor a szervezetben marad még vmennyi méreganyag, ugyanis ezek az anyagok nem másodpercek alatt ürülnek ki. Főleg hogy ha már több éve dohányzol, akkor meg ez az idő még több.


a 16:43-as válaszoló voltam

2010. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem tudhatod rögtön, hogy most megfogant. Én már akkor abbahagynám, amikor tervezem! Tégy így! Hidd el, megéri!
2010. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Valóban nem szoksz rá! Már rászoktál!
2010. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem vagyok rászokva, de dohányzok. Érzed az ellentétet a mondatodban?
2010. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebben nincs ellentét. Heteket kibírok cigi nélkül úgy, hogy eszembe sem jut, ha nem idegesítenek fel a munkahelyemen. Mindazonáéltal, hogy napi 1-2 szál nem rászokás, a cigi tényleg káros :(
2010. júl. 15. 15:24
 10/11 anonim válasza:
Ha használsz valamit többször, akkor rá vagy szokva. Valaki vagy kávézik vagy nem. Az nem számít, hogy hetente egyszer, vagy napi 10 kávét iszik, kávézik és kész. Tehát rá van szokva.
2010. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!