Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Dohányzás

A kérdés

Rendbe johet az allokepessegem?

20 eves vagyok, kiskorom ota kuzdosportolok. De 18 evesen, egy meccsen lett egy sulyos serulesem, ami miatt nem jarhattam edzeni. Rossz tarsasagba keveredtem, es elkezdtem dohanyozni. Most ujra leakarok jarni edzeni, szeretnem a regi formam, ujra meccsekre jarni. Ha megint heti 5-6 napot edzek, kardiot meg egyebet, gyorsan vissza tud állni a regiformara?

nov. 8. 21:37  Privát üzenet  

A válaszok
Igen még rendbe jössz, mert fiatal vagy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 00:11 Privát üzenet
Simán.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 10. 09:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehetek nagyon gyenge? Fél éve volt agyhártyagyulladásom, azóta rendbe jöttem, de vannak napok amikor nagyon gyenge vagyok, nincs kedvem semmihez. Mitől lehet ez?...
Mit csinaljak? Volt valakinek még ilyen? Orvoshoz menjek mit csinaljak olyan érzés mintha mar nem jönnék rendbe es ettől is rosszul vagyok rám jön a panik?
Visszaáll a régi állóképességem?
Mennyi idő után tisztul meg a tüdőm, és áll helyre az állóképességem?
Mivel lehetne a kellemetlen dohányszagú-sörrel vegyített leheletet másnap rendbe hozni? A fogmosás+szájvíz nem segít :S
2 éve dohányzok hogy lehetne rendbe hozni a hangomat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Dohányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!