Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek? 2x lebuktam a...

Mit tegyek? 2x lebuktam a szüleim előtt, hogy dohányzom. Nem igazán méltányolták. Hogy mondjam el, hogy nem hagytam abba csinálom még mindig?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 01:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 17/F. Az is érdekelne, hogy ti ezt régebben hogy mondtátok el. Esetleg tudtok írni kort és nemet mikor bevallottátok, majd most hány évesek vagytok? Köszi☺
2018. nov. 12. 01:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen csináltam most 21 vagyok és még mindig nem tudom elhinni hogy mekkora idióta voltam.


De tényleg mire jó ez? Nem leszel tőle menőbb...tudom nekem is mondták, én se hittem el, valószinűleg te se fogod...aztán majd eldől hogy rájössz magadtól vagy tovább csinálod.


Én megmondtam és elfogadtam a véleményüket. Ha elég nagyfiú vagy ahhoz hogy dohányozz akkor legyél nagyfiú ahhoz is hogy bevalld.

2018. nov. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha rákérdeznek mond el, hogy még mindig cigizel. Ha nem érdeklődnek, akkor ne mondj semmit.
2018. nov. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor én lebuktam egy jószándékú nagynéni miatt, a szüleim próbálták megtiltani. Én csak annyit mondtam, hogy úgyse tudnak 24 órában a sarkamban lenni, amikor nem látnak, a hátuk mögött úgyis szívni fogom. Választhatnak, hogy bujkálunk egymás elől, vagy elfogadják. Ezt felfogták, úgyhogy utána nem volt semmi gond.
2018. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

15 évesen kezdtem el cigizni, nagymamàm nem igazàn díjazta (ő nevelt), de egy idő utàn belenyugodott.

Apumat nem zavarta, cigizett ő is.

Mostmàr 20 éve cigizek.

34N


Fiatal vagy nagyon, próbàld abbahagyni.

Én mondjuk nem akarom.

2018. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy rászoktál gyújtani de abbafogod hagyni.
2018. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én néha rá szoktam gyújtani. 7.-ben próbáltam ki, 9.-re anya megtudta, mert elmondtam neki. Apának mondta anya. Tudják, hogy néha rágyújtok, nem csinálnak belőle gondot. Eddig még nem is érezték meg rajtam, csak néha kérdezik, hogy még szoktam-e. Én dolgom. 16F
2018. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
17 évesen kezdtem. 2 hét után elmondtam édesanyámnak. Apám teljesen felháborodott. 18 évesen már beletörődtek. Azóta sem szoktam le. Ha jót akarsz magadnak, hagyd abba minél előbb.
2018. nov. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális a kérdés, de ez szerintem a korodon múlik. Ha idősebb mint 18 akkor nem tehetnek ellene semmit, ellenkező esetben lehet hogy balhézni fognak, de igazából itt sem tudnak vele mit csinálni, mert nem lehetnek a nyomodban a nap 24 órájában. Szerintem állj eléjük kerek perec, és mondd meg nekik. Ha kemény vagy ahhoz hogy dohányozz legyél elég tökös ahhoz is, hogy beszámolj róla faterodéknak.
2019. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most nemes cél érdekében sikerült abbahagynom. Azért néha rámjön, demost már csak hetj 2 szálat szívok:) remélem ez a kevés is abbamarad lassan
2019. jan. 16. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!