Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell házilag nikotinos...

Hogyan kell házilag nikotinos e-liquidet keverni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy elektromos cigit, és rendeltem hozzá 2 fajta ízesített e-liquidet ami nikotinmentes, és rendeltem még 20mg/ml-es nikotint. És az lenne a kérdésem, hogy ebből hogyan tudnék nikotinos e-liqudet keverni? Kell még valami bele, vagy csak ezt a 2őt kell arányossan összekevernem?
2018. nov. 13. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha keverni szeretnel akkor ahhoz alaple kell (VG/PG), az lehet nikktinos avagy mentes, a masik osszetevo pedig nem izesitett liquid hanem aroma. Az aranyok fel vannak tuntetve az aroman is, de rajtad is mulik.
2018. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De az e-liquiden írja hogy, VG tartalom: 60%, PG: 40%. Szóval a liquidben van mind2 összetevő amit írtál, csupán annyi a gondom, hogy ez nikotinmentes. És ehhez szeretnék csak nikotint hozzáadni és ennyi. Így sem jó, ahogy leírtam? Hogy ehhez csak arányossan összekeverem a nikotinos folyadékkal?
2018. nov. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!