Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Dohányzás

A kérdés

Vennék egy e-cigit. Az lenne a ké*désem, hogy ha a cigi 100%-ban káros, akkor az e-cigi nikotinos és nem nikotinos változata kb. menyire káros?

Úgy értem, hogy ha nikotinos folyadékot teszek bele, illetve ha nem nikotinosat teszek bele.

Egyáltalán van különbség?

aug. 3. 23:27  Privát üzenet  

A válaszok
A hagyományos dohány a kátrány miatt káros 90 % ban

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 3. 23:38 Privát üzenet
Némelyik e-ciginél lehet alapból állítani hogy mennyi nikotin legyen benne es ugy saját magadnak állítod be hogy mennyi nikotin legyen benne

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/5Időpont aug. 4. 01:34 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=TEVwniV1vxc

Én csak evvel a videóval válaszolnnék.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 9. 01:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért mert egy vegyszer vagy egy méreg nem színezi el a vizet még lehet káros!

De amúgy jó kis videó.

(Láttam már pár napja.)

# 4/5Időpont aug. 9. 19:19 Privát üzenet
Az analóg cigiben ami káros az a szénmonoxid és a kátrány. A nikotin csak függőséget okoz, de hamar ürül a szervezetedből, halálos dózist NEM tudsz beszivni elektromos cigiből

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 14. 18:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A zéró nikotinos e-ciginek van valami káros hatása?
A nikotinos rágó nem káros?
Az elektromos cigaretta káros, ha nem nikotinos liquidet teszek bele és csak a sima natúr gőzt szívom?
Napi 2-3 g nikotin bevitele hosszútávon mennyire káros? Nem füstölésből hanem esetleg nikotinos cukorkából vagy elektromos cigiből?
A nikotinos rágógumi mennyire káros? Már rég leszoktam a cigiről rágó segítségével és a rágóról is de hiányzik.
Üdv mindenkinek, Kizárólag a nikotin milyen káros hatással van a szervezetre? (Nem a cigarettában levő kátrány, szénmonoxid, stb. ) Mert átálltam a nikotinos e-cigarettára amivel...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Dohányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!