Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Piros Winston, Piros LD vagy...

Piros Winston, Piros LD vagy Fekete Cheesterfield a legjobb?

Figyelt kérdés

Dohányzok , de még nem vettem cigit mindig szüleim adtak. De azt mondták mostmár vegyem magamnak. Mert nekik is kel. Jó tőltöttet szívnak. Davidoff meg billiard dohány sláger meg benson hüvelybe töltögettik. Mind nagyon jó! Haverjaim ezt a három cigit alálják. Bár cheester az piros vagy fekete? Meg a barna cheestert is mondták már , hogy! Nektek mi a véleményetek aki szivta már mindeggyiket , hogy raknátok sorendbe őket legjobbtól a legkevésbé jóig? Tudom nem egészséges de már rá szoktam jővőre vehetek e cigit. Szóval anti dohányosok kiméljenek! Barátnőm is cigizik ő kék luckies-t szív!


17/F



2018. nov. 19. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve camel hüvelybe is tőltötték a dohány az is jo volt!
2018. nov. 19. 13:24
 2/7 A kérdező kommentje:
barátnőm néha vesz Marboro silver blue-t is.
2018. nov. 19. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,csak arra figyelj,hogy legyen benne hidrogén-cianid,amikor szívod.
2018. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek közűl a barna cheesterröl még nem halottam. Szerintem szivarka lehet! Az összes itt felsorolt közűl

1. hely luckies (lucky strike) {nekem a piros} Best

2. Marlboro (Core Touch)


3. Fekete cheester

4..Piros LD (elmegy)

5.Piros Winston (nagy fos)


De inkább valami tőltöttet szivj . Vagy vegyél lucky strike-ot vagy rendelj black devil-t!

2018. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ESSENZE szivarkák, Fekete dunhill a nagy kedvencem, a camelek se rosszak, meg haverommal cserélek néha piros marbollra de az arany is jó belőle szerintem.
2018. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 oké és az ott felsoroltakat már szivtad ezekről mi a véleményed?!
2018. nov. 20. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be.
2018. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!