Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti miért kezdtetek el dohányoz...

Ti miért kezdtetek el dohányozni, és hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Hány évesen merült fel először a cigizés gondolata?

2018. nov. 26. 23:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
13 éves. A suliban a haverok is cigiztek, nem akartam kimaradni.
2018. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kezdtem el, mert a baráti társaságom is cigizett. 21 évesen abbahagytam mert terhes lettem. 25 évesen újra cigizni kezdtem, mert a környezetemben mindenki cigizett- 28 évesen végleg abbahagytam amikor egy nagyon durva fulladási rohamot kaptam. Kivizsgáltak, majd közölték, hogy a ciginek köszönhetően komoly asztmás lettem.
2018. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
17 voltam, szakítottam a csajommal és kellett egy kis ivászat. Először ivás közben csak, aztán amúgy is jó vokt ko sid beszédülni...
2018. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak addig akartam cigizni, amíg új volt számomra és ki akartam próbálni, és amíg tudtam, hogy ha lebukok, akkor otthon kapok érte :D

Olyan 13-14 voltam amikor kipróbáltam. Általában sunyiban szívtam el pár szálat amikor haverokkal találkoztam, meg abban a pár buliban, amiben részem volt.

Amúgy sose akartam rászokni semmire, szóval csak alkalmanként cigiztem, ha valaki vett nekem egy dobozzal (mármint a saját pénzemből), akkor azt azért elszívtam, de sosem szoktam rá.

2018. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
19 voltam. Kollegiumba kerultem, anyammal veszekedtunk, depresszios voltam, a parom is cserben hagyott, ugy ereztem minden mindegy mar nekem. Ultem a kolesz lepcsojen pizsiben, januar kozepen, es csak cigiztem. Alig nyomtam el az egyiket, szivtam a kovetkezot.
2018. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó lány ismerősnek tűnik :O Szerintem ismertem egy lányt, akit mintha láttam volna pizsamában cigizni koliban. Mindenesetre nem semmi! 19 évesen kevesen kezdenek dohányozni már...
2018. nov. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, viszont tegnap óta pipázom c:
2018. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki kiváncsiságból meg a haveri kör ráveszi.
2018. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát anya mindig is cigizett. Egyedül nevelt minket de sokat barátnőzött és a barátnői is szinte mind. Meg ahogy nagyobbak lettünk volt hogy vitt magával dolgozni vagy versenyekre vagy ha tanított vagy vizsgáztatott és nem tudott volna senki vigyázni ránk. Műkörmös szal aki ismeri kicsit is a szépségipart az tudja hogy ott szinte mindenki cigizik. Meg akkoriban még a szalonban bent is lehetett sok éve... Vendégek közül is sokan rágyújtottak ha előbb érkeztek. Szóval nekem így tök alap lett hogy a nagyok cigiznek. Valamikor még kislánykoromban volt ilyen rajzold le magad ha nagy leszel dolog és lerajzoltam magam magassarkúban meg olyan táskával mint anyának és rajzoltam egy cigit a kezembe :D Mert nay leszek és cigizek. Aztán 14-15 évesen elkedztünk cigit lopkodni anyától aminek az lett a vége hogy azóta is cigizünk
2018. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen kezdtem :) világi életemben imádtam a cigarettafüst illatát, de eleinte csak titokban csináltam, szégyelltem a többiek előtt. De mostmár 17 éves vagyok és nem érdekel, ha meglátnak.
2018. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!