Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros, ha havonta...

Mennyire káros, ha havonta egy doboz cigit szívok el?

Figyelt kérdés
Nem cigizem sokat, havonta egy doboz megy el. Néha néha rágyújtok és annyi. Igen, tudom hogy ez is káros, de egyértelműen gondolom nem annyira, mint aki egy nap alatt pöfékeli el ezt a mennyiséget. Mennyivel “jobb” ez így az egészségemnek? Vagy inkább ezt is tegyem le, ha ezen aggódom?
2018. dec. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

ha kimondottan nyugtat, akkor ne tedd le. Én is így voltam vele. Napi egy-két vékony cigi, és jól éreztem magam.


Hogy mi árt az egészségednek? majd' minden..a kinti téli füstös levegő árt csak igazán.


Szóval a havi egy doboz az pont elmegy..sőt, az idegnyugtató hatása miatt még talán használ is.


ne aggódj.

2018. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz tedd le.
2018. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 Még a végén kiderül,hogy nem ártalmas az egészségre a dohányzás..

Az,hogy kinek mennyire hat ki a szervezetére a dohányzás,nem rögtön fog jelentkezni.Lehet,hogy pár évtized múlva eü-i gondjaid lesznek tőle,hiába a "kis" mennyiség.Minden embernek más a szervezete,az ne nyugtasson,hogy xy többet szív,mert lehet,hogy xy-nak nem okoz bajt a dupla annyi mennyiség elszívása sem.A saját egészségedért te vagy a felelős,nem más.Az,hogy cigizel-e ,az csakis a te döntésed.


Ez a "minden káros,de főleg a szennyezett levegő" duma,meg egy baromi nagy ellentmondása a dohányosoknak,ugyanis a rengeteg egészségtelen,káros dolog mellett,ti még dohányoztok is..

2018. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!