Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet tenni egy cigiző...

Mit lehet tenni egy cigiző emberrel, aki idegbajos?

Figyelt kérdés
a párommal már évek óta együtt vagyunk, együtt élünk. ő már tizen-huszon éve cigizek. egyszer vagy kétszer próbált leszokni. én nem szoktam őt piszkálni emiatt csak néha akadok ki, de mit tegyek vele, ha éppen nincs cigije egy-két órán át, mert nem tud elszaladni a boltba csak utána, vagy nincs pénz és nem tud venni fél napig, így beosztja a napi másfél doboz cigijét. nagyon ideges, olyankor engem hibáztat mindenért, de persze mikor megvette a cigit akkor úgy tesz mintha semmi nem történt volna, közben nekem nagyon rosszul esik, hogy ordibál velem meg tiszta ideg és lehord mindennek, pedig semmit nem tettem, csak hiányzik neki a cigi. egy ilyen emberrel mit tegyek? olyankor ne szóljak hozzá? vagy veszekedjek vele? vagy mit?
2010. jún. 28. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen ez a nikotinfüggőség,max orvosi segitséggel tud leszokni,egyedül ez ritkán megy.

Veszekedni ne akarj vele azzal csak rosszabb lesz,inkább próbáld a segitség(leszoktatás)felé terelgetni.

2010. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ember szerintem tokre nem melled valo!

Hagyd szepen egyedul a cigikejevel, es keress egy elni akaro pasit.

Masfel doboz? Bameg? Es neha nincvsen penze de azert masfel doboz.

Nah az ilyen tenyleg megerdemli mindazt ami a kovetkezmenye lehet a dohanyzasnak.

Egy eves cigipenzbol elvihetne 2 het all inclusive nyaralasra nagysok helyre.

Hanyon voltatok idaig?

Nem gondolo, hogy egyen is, abbol, ahogy beszelsz rola, a cigi az elete.

Hagyd ott aztan szivhat napi 2 dobozt egyedul

2010. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

végtelen türelem,kitartás.

Próbálni rávezetni a dohányzás abbahagyására.

Nem könnyű feladat. De kitartás,és megértés.

2010. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!