Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel, mint ő?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,aki folyton mindenben csak a rosszat látja. Szinte mindig pansszkodik,hogy nincsen barátnője,barátai is alig,bár inkább csak ismerősök. Úgy tűnik,mintha tudatosan marna el magától mindnekit.
2011. okt. 5. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor "rájön" az ilyen panaszkodós-hullám (ezek szerint szinte mindig) mondd neki:

Mindenkinek megvan a maga baja, és mindenki a sajátját tekinti a legborzasztóbbnak. Mit gondolsz, szeretik az emberek hallgatni még a mások baját is? Ezért kerülnek el!

2011. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki. Úgy tűnik,nem érdekli. Egy csaj kéne neki,akkor biztos nem lenne ilyen.
2011. okt. 5. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát... Csak találjon olyan csajt, aki kibírja mellette... Sajnos nekem is vannak ilyen ismerőseim, és tudom, mennyire rossz, mikor semmi jót nem vesznek észre, ami éri őket. Na, ez durva példa lesz, de ha lenne egy komoly betegsége, és abból felépülne, legalább azért hálás lenne, hogy egészséges, és máris máshogy látná a világot...
2011. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár mostanában vannak jó pillanatai is. Olyankor jól el lehet beszélgetni. Ha merne kezdeményezni,még akármilyen barátnője lehetne.
2011. okt. 5. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, mint közlöd vele, ha nem tud mást, mint állandóan panaszkodni, akkor te sem fogsz vele szóbaállni, mert egyrészt ismered már az egészet kívülről, annyiszor elmondta, másrészt akkor inkább foglalkozol a saját problémáddal, talán több hasznod lesz belőle. És azok után fordulj sarkon, hagyd ott.
2011. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű.Nem tehetem meg. Én tudom,hogy képes változni. Amíg hiszek benne,addig nem hagyom cserben. Nem volt mindig ilyen. Régebben csendes,udvarias,kedves srác volt,csak vaalmiért megváltozott. Fejébe vette,hogy egy lányak sem kell egy udvarias,kedves fiú.
2011. okt. 5. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
fogadjunk, hogy lány vagy :D
2011. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. Fiú vagyok,csak régebbről ismerem,és tudom,milyen.
2011. okt. 5. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz kérdező? csak úgy érdekelne
2011. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!