Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan nem halt még meg?

Hogyan nem halt még meg?

Figyelt kérdés

egyik ismerősömnek állítólagos szinten rákja van viszont nem vállalt semmilyen kezelést, cigarettázik és semmi baj nincs, akkor most mi van?

elmondása szerint a szívében van a daganat, mostanra jósolták a halálát és ,mint említettem; tökéletesen megvan, él és virul. felvetült bennem ,hogy jócskán átvágott mindenkit, viszont nem akarok következtetéseket levonni.



2019. jan. 9. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Hát a rák az immunrendszer működése, ha békénhagyják, elmúlik a legtöbb esetben. Én is ismerek olyat, aki meghalt rákban, de többet, aki egyszerűen sarkonfordult a rendelőből és felépült.

Nem tudom, ki mondott neked erről mást.

Meg terjed egy cikk a neten, hogy orvosok a haszon miatt hamisan diagnosztizálnak rákot egészséges embereknél.

2019. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A rosszindulatú szívdaganat iszonyatosan ritka. Szinte csak elméletben létezik, ott sem régóta.


Talán félreértett vmit a barátod.

2019. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj ,hogy én sem értem már mi van. orvosnál többször is járt ,viszont ott mondták ,hogy ilyenje van ,örökölt.

emellett a vérnyomása is egekben erre pedig tömi magában az összes mérget ,amit csak tud

2019. jan. 10. 00:18
 4/5 anonim válasza:
0%
A rákosok nem a betegségbe halnak bele, hanem a kemóba.
2019. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szunyo37 ***** válasza:

Utolsónak adok igazat.

Ha én rákos lennék, én se engedném, hogy kemot, vagy sugarat adjanak. Inkább adjanak fájdalom csillapítót, és nyugtatót. Minden más kezelés csak méreg. Még a műtétbe se mennék bele. Felnyitnak, és utána max 2 hónapod van.

2019. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!