Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van ez hogy majdnem...

Miért van ez hogy majdnem összeesek?

Figyelt kérdés

Elszívok egy cigit, utána anyira szédülök,

kiver a víz hogy majdnem összeesek 1 óráig csak szédülök kb. vagy fél óra.

Miért van ez?????


2010. jún. 29. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ne szívj cigit =D ennyi
2010. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet érzékeny vagy a nikotinra. és nem kéne szívnod:D
2010. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem igyál előtte egy fehérje turmixot! az segít mindenen.
2010. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nemrég kezdhetted el és még nem szokott hozzá a szervezeted.

Természetes reakció a testedtől , ez 99%ban mindenkinél így van az első pár szállal...

2010. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg mi a f@szért cigizel te idióta?
2010. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen. télleg nem szokott hozzá a szervezeted a cigihez. velem is ez volt. le kellett üljek stb.. nos ez azért van mert a tested a rossz dologra igy reagál. tehát ezért szédülsz meg ilyenek. ne cigizz, mert ha megszünnek ezek a tünetek akkor már rászoktál és hiába hiszed hogy te le tudsz szokni... én is azt hittem hogy jajjj ezt csak úgy mondják meg h a többiek balfaxok, én le tudnék szokni....hát rászoktam 2006ban és azóta is cigizek.
2010. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszii mindekinek. csakazabaj hogy 2 éve cigizek.
2010. jún. 30. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:
jó bolond v ha 2éve mindennap átéled szándékosan ezt a sz*r érzést -.-
2010. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért van az,hogy majdnem összeesel,mert az a cigi amit szívsz nem jó neked!Nem tudom milyet szívsz de válthatnál!Én nem vok 1 gyenge dohányos.Persze nem szívok el 10 éve száradó piros dohányt 1 szűrővel,de a piros cigikből 2 szál 5perc alatt,semmi mellékhatás max eufórikus állapot,h végre szívtam vmi értelmeset.NADE!Van 1 bizonyos cigi,névszerint Sopianae(Pécs),fél szál és olyan roszul vok,h oda tudnám okádani az aznapi kaját ami a gyomromban van!Szóval pár szó:Próbálj ki másik cigiket mihamarabb,keresd meg az árban és minőségben megfelelőt és válts!Remélem tudtam segíteni!
2010. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszii. szépen.
2010. júl. 6. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!