Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez láncdohányosságnak számít?...

Ez láncdohányosságnak számít? Vagy inkább soknak?

Figyelt kérdés

Munkaidőben is dohányzok, szoktam cigi szünetet tartani mint a kollégáim, de én nem egyet szívok el mint ők, hanem kettőt hármat négyet. Munkaidőn kívül hazafelé úton, reggel munkába menet rá kell gyújtanom, ahogy délután otthon is, este is.

Otthon úgy dohányzom, hogy ha tévét nézek, vagy könyvet olvasok akkor kb fél óráig, de van hogy 40 percig egyiket a másik után képes vagyok gyújtani, de ha megállok akkor utána sokáig nem gondolok rá. Mondjuk egy óráig vagy másfél. Ha abbahagyom, másba kezdek akkor rágyújtok. Ha a lakásban van dolgom, aközben is gyakran tartok cigi szünetet.


Az érdekes, hogy nekem eddig nem volt feltűnő, de egyre többen mondják, hogy nagyon sokat szívok. Miért másnak nem megy el egy nap alatt egy doboz minimum aki szív?



2019. jan. 16. 15:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

"Ha rákos leszek nem fogok sírni, kapja be a rák, én úgy vagyok vele."


Na ezt akkor mond, hogy a halál szélén leszel a tüdőrákoddal.

2019. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Inkább próbáljon csak megölni, mint hogy elszaladjak előle. Minden mással is így vagyok. Inkább kockáztatok és nem tartóztatom, mint hogy féljek tőle.

Úgyhogy csak ismételni tudom: kapja be a rák.

2019. jan. 18. 16:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát te hihetetlen vagy, hogy a láncdohányosságal jár(hat)ó tüdőrákot ennyivel elintézed.
2019. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

De a kérdés nem is erről szól.


10# Átlagosan másfél dobozzal szívok el egy nap, ezért írtam hogy minimum egy dobozzal. De van hogy teljesen kettővel, felbontom a harmadikat is.

2019. jan. 18. 16:24
 15/18 anonim válasza:
50%
Igen ez annak számít. Én is majdnem 12 évet dohányoztam bár én sose szívtam ennyit , nekem egy doboz kitartott 2,5-3napig átlagban. Amugy azt tudnám javasolni mindenkinek ,hogy szokjon le róla mielőbb ,mert semmi értelme :) , én magam se tudom hogy minek szivtam ennyi ideig...
2019. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaja szerintem ez már az. Ám nem csak tüdőrákot kaphatunk tőle. Mindenféle szrrt. Tüdőgyulladás , érrendszeri betegségek. De a legrosszabb , hogy sokba kerül
2019. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

A kerdes utolso mondatara valaszolva: gimiben is es meloskent is napi 4 szalat szivtam, meloban pl 1-1-et a 2 szunetben, otthon kaja utan meg este, reggel nem tudtam mert a hanyinger kerulgetett, utcan nem szerettem, idosodve egyre inkabb egonek tartottam, mindegy h ismeretlenek. Hetvegen sorozesnel elment egy szombat este 1 doboz, szet is robbant a fejem a masnapossagtol.

10 evig toltam, rajottem h baromsag, latom a sok embert aki megszokasbol tolja - mint amiket irtal. Reggel felkel, nem wc az elso hanem a cigi. Kiszall a kocsibol, ragyujt, bemegy a postara bead vmit, kijon - mielott beszall ismet ragyujt. Hazaer, bejar a kocsival, ragyujt, 25 perc alatt 3 cigi. Stb. Vicc. A kohogesed majd nagyon kellemes lesz az ismeroseidnek, mikor 3 mondatot nem tudnak elmondani toled vagy te magad, grat.

2019. jan. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

3-4? Hogy tudsz annyit? Hatás? Hány éves vagy?

Én 2 dobozzal szívok, de az 1 doboz az szerintem csak egy átlagos valami.

2020. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!