Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fehér cigik közül melyiknek...

Fehér cigik közül melyiknek van jó vagy legalább tűrhető íze?

Figyelt kérdés

Mert nekem olyan cigi kéne ami 0,1-0,2 nikotin tartalmú max? Érzem az izét ugyan úgy tehát nekem ezek nem hegyi levegők. De az ilyen cigik amikkel még találkoztam.


Fehér Philip Morris: Otvar rossz ízű genny. Pedig a piros az jó belőle.


Fehér Dunhill: Mivel minőségi cigi. Azt hittem jó lesz, mivel a fekete ebből is finom. Viszont mikor szívtam és olyan íze volt mintha algopirint szivnék.


Szürke Pall Mall/ Világoszőld Pall Mall: Úgy tudom ebből a szürke az 0,1-es de nem volt ez se valami jó bár tűrhetöbb mint az utóbbi 2 de nem az én íz világom. A mentolosat meg nem szeretem.


Fehér Davidoffról már halottam olyat ,hogy hipó izű.


Fehér (Szofit/ multit) nem szeretem gondolom a fehér se lehet jobb.


Jelenleg a Citromsárga LD van tervben bár azt halottam ,hogy vékony. De azért remélem nem annyira mint egy R pálca! Illetve mivel a kék rothmans a kedvenc cigim ezért gondolkozok ,hogy ki próbáljam a fehéret. De nem merek erre sem pénzt kiadni!



2019. jan. 19. 14:18
 1/1 anonim válasza:
ha sikerül valahonnan beszerezned fehér camelt, ajánlom. mivel itthon nem nagyon találok sehol, sárgát szoktam helyette venni, de a fehér is elég jó, és asszem ciggiesworld-on tudsz normális áron rendelni
2019. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!