Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elso füves cigi élmény?

Elso füves cigi élmény?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
En a legelso fuvezesemnel epp buliztam a baratokkal egy hatalmasat, ittunk is tehat reszegek voltunk. Na aztan a tobbi haver akikrol tudom hogy egy egy fuvescigit elszivtak ok hoztak "cigit". En es a nem fuves barataink kertunk cigit persze nem rudtuk hogy fuves mert a barmok nem mondtak. Meg jobban beajultunk es kifekudtunk a padon utana nagyon jo kedvunk volt, de irtora ki voltam szaradva. Utana mar csak vizet ittam mert ki akartam tisztulni es jozanodni meg persze szaradtam mint az allat. Kb ennyi :D
2019. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: Pont ez élményről nem meséltél... :)
2019. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Amikor először kipróbáltam egyedül voltam otthon !

Féltem hogy rá fogok parázni de nem!

Tudtam élvezni , kellemes zsibbadás és eufóriát érzel ilyenkor ! Zenét meg videoklipeket néztem tök vicces volt!

Megszűnt a külvilág és tudtam relaxálni Chillezni ami nekem azért volt fontos mert szorongtam !

Nemhiába legális a cannabis egyes országokba , ott mint az én esetemben ezt írják fel xanax helyett!

Ha kipróbálod ne gondolj semmire tényleg csak lazulj el!


Bocs ha szarul írtam valamit mobilról írok +este van már xD!

2019. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hasonló élményeket tapasztaltam én is mint az előttem kommentelő.

Múlt hétvégén téptem be isten igazából először.

Gyengébb füves cigit már előtte is próbáltam de nem éreztem sohase a "várt" hatásokat.

Na szóval, egy 5 fős társaság, 3 töményebb cigi ment körbe jó sokat szívtam a cigikből. Mikor a végét járták a cigik, akkor nagyon megdobott, kezdtem érezni hogy szédülök, és mintha a gravitáció vagy 10-szer erősebb lenne, a verejték kicsapott rendesen, elkábultam. Elég fura, kellemetlen érzés volt. Mondták a haverok ne parázzak rá csak lazítsam el magam és chilleljek. Pár perc múlva jobban lettem és kezdtem érezni az ismert hatásokat szám kiszáradt, éhség érzet fogott el, de közben az egész testemen enyhe zsibbadtság volt ami kellemes volt és mellette, teljes nyugodtság érzet fogott el, kicsit mintha megszűnt volna a külvilág, csak néztem és élveztem az életet.

2020. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!