Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki próbálta már a varázsgo...

Valaki próbálta már a varázsgombát?

Figyelt kérdés

!Én nem, nem is tervezem, csak kíváncsiság miatt érdekel!


Milyen élményetek volt vele?

Mennyire tudtátok kontrollálni magatokat a hatása alatt? (tehát pl. alkohol hatása alatt megnő az önbizalom és olyan dolgokat is teszel, amiket józanul nem tennél, de pl. fűnél ez nem nagyon van jelen)

Mennyiért vettétek?


Még egyszer mondom, hogy semmi rosszra nem kell gondolni a kérdés mögött, csak szeretnék tájékozódni az ilyen sötétebb dolgokban is.



2016. júl. 9. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam de lehet szeretném.

Viszont az fontos hogy nem egyedül hanem olyan emberrel akit szeretek.

19/F

2016. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nemrég szereztem üvegeset, egy adag 650 ft volt.

A milánói szószába kevertem bele, sajttal és makaróni tésztával fogyasztottam 45 perc alatt az egész adagot.


Egész jól éreztem magam utána, bár eléggé eltelít, a kontrollod elveszted, mert miután megettem még bevágtam egy grillcsirkét és egy fél eszterházy tortát, szóval oda lett a kontroll elég szépen.


Megnőtt az önbizalmam is, szóval lenyomtam egy rankedet, de aztán WC-re kellett mennem és ismét a régi lettem.

A hányást megúsztam szerencsére.

2016. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Hogy ez "sötétebb" dolog lenne, azzal vitatkoznék, a hallucinognek testi szinten gyakorlatilag ártalmatlanok, a függőség is alig jellemző és eleve ezek a drogok nem "rekreációs" drogok, tehát ezek a sablon szövegek, hogy az emberek azért csinálják, hogy meneküljenek a problémáik elől, meg egyre több kell nekik stb távolabb nem is álhatnának a hallucinogénektől (ezek a heroinra, kokainra, de egyébként az alkoholra is jellemző dolgok, de pl a gombára nem igen).

A hallucinogének nagyon intenzív, nagyon nehezen leírható 6-8 órás belső utazást adnak, ami egyébként általában jó hatással van az emberekre. Nem véletlenül mondják, hogy "tudat tágító". De van benne rizikó faktor is,egy Bad trip nagyon meg tudja viselni az embert például, illetve előhozhat pl skizofréniát is, de ezek elég ritka esetek amúgy. Én eddig egyszer gombáztam, ha érdekel privibe leírhatom.

2016. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lakatos Géa válasza:
88%
Én nemrég próbáltam, 3500 volt egy kis zacskó, barátaimmal voltam. Kb 25-30 perc után hatott, mindenen nevettem, egybefolyt minden mindennel, és nagyon elgondolkodtat az életen. (ezért is illegális nehogy valaki valami kárt tegyen a hatása alatt mert annyira túlgondolkodja a dolgokat). Főleg az elején behaluztam néhány arcot (Gellérthegyen voltunk). Néha egy egy szellem fejet, vagy egy emberi testet, esetleg állatokat de ennyi meg néha úgy láttam az egész világot mintha szétdörzsöltem volna a szemem és emiatt olyan másképp láttam, darabosabban. Egy nagy időutazásnak tűnt a dolog, amit 10 másodperce csináltam olyannak tűnt mintha már pár órája történt volna. A kontroll? Tökéletesen tudtam magam kontrollálni, a sziklákon is simán tudtam menni, mondjuk a többik gyorsan lekaptak onnan de még csak nem is volt semmi veszély hogy leesek. Igazából ha leülsz akkor ott szétfolysz úgymond és nagyon is jólérzed ott magad. Kb 2,5-3 óra a hatása, de mint mondtam, sokkal többnek tűnt
2016. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában 2000-2500 ft grammja a feketepiacon, hogy mennyire tudod kontrollálni az dózistól függ

1g körül általában csak nevetés, ritkábban kisebb érzékcsalódások

3-4 g után akár teljesen el is vesztheted a kapcsolatot a külvilággal

Egyébként nagyon más dolgokat tud adni különböző embereknek, de ez általánosságban elmondható a hallucinogénekről

2016. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Honnan vettétek a varázsgombát? A párommal szeretnénk be gombázva “játszadozni”, de nem tudom hol lehetne venni. Ahogy látom a válaszokból nem annyira drága
2023. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!