Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha Olaszországba utazunk...

Ha Olaszországba utazunk busszal nyaralni, és viszek magammal egy kis marihuanat, mennyi az esélye hogy elkapnak vele útközbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 13:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%
Nem tudom. Próbáld ki. Legközelebbre jó tanulság lesz :)
2010. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nemtudom.végülis felszállunk a buszra,milyen okból kutakodnának a táskámba?ha megállítanak nemhinném hogy végig fognak nézni midnent.
2010. jún. 5. 15:48
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Esélyes, és kis mennyiséggel nem érdemes kockáztatni, mert ugyanúgy megb.sznak, mintha lenne nálad 1kiló.

Inkább próbálj meg kint venni.

2010. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az olaszok néha szoktak azzal szórakozni, hogy közúti ellenőrzés során külföldi turistabuszokon néha "végighúznak" egy kutyát, pont az ilyen esetek miatt...
2010. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

értem,akkor inkább nem kockáztatok :D

köszi a válaszokat

2010. jún. 5. 18:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod akkor próbáld meg olyan helyre rakni, ahol ha megtalálják, akkor nem tudják rábizonyítani, hogy a tiéd...
2010. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
13%
Tudok egy egyszerűbb megoldást: SZOKJÁL LE RÓLA!
2010. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én is mondok valamit : Nem vagyok rászokva!:)
2010. jún. 7. 00:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Másodiknak:

Hát ember te nem vagy képbe a joggal azt látom.

Ha kis menyiséggel viszel, akkor beadhatod a bíroságnak, hogy neked kell és ez is az igazság. Ha átviszel egy kilót, annál már valószínübb ,hogy nem te fogod elszívni az egészet, szóval sokkal komolyabb bünetés jár érte.

2010. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ez így van.
2010. jún. 9. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!