Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 8 év dohányzásnak már van...

8 év dohányzásnak már van látható jele a tüdőben/szervezetben?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszi

2019. febr. 21. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Most fejezd be szerintem! Csak ártasz magadnak és másoknak!
2019. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan van. 7 évig szívtam, egy éve abbahagytam. Köhögtem, krákogtam, rossz volt az emésztésem, nem volt szaglásom, se ízlelésem. Persze mindez akkor tűnt fel, mikor leálltam vele... de ezek szerint igencsak volt nyoma a szervezetben. A tüdőmön is biztos van még ma is, és nagyon bánom, hogy elkezdtem.
2019. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Apu húsz éve cigizik, még él.
2019. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lenne :D A cigi olyan, hogy bármi bajod van, akár egy szimpla influenza járványt nézünk, miatta hamarabb kapod el, nehezebben gyógyulsz meg, és ez mindenre igaz. Én nem értem tényleg, hogy tehetitek ezt magatokkal, rendszerességtől függ, de 10 vagy 10en pár évet biztos, hogy eldobsz az életedből vele. Büdös is, drága is.
2019. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne hát vannak iylen f**za rekllámok, hogy 80 évesen bagózva halt meg, de nélküle 100 is lehetett volna nem impotens, nem szemüveges, nem fogatlan, érszükületes és stb.
2019. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én dohányzom, más miatt kérdezem
2019. febr. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!