Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit szívsz? Milyen...

Milyen cigit szívsz? Milyen cigit szívtál legelőször?

Figyelt kérdés

Mentolos cigit szereted? :D

Én imádom :D


2010. júl. 2. 18:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
csak néha cigizek, de akkor kék viceroyt..és legelőször is kék viceroyt szívtam
2010. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

elöször nemtudom milyen szívtam :O nem emléxem....

most kék LD-t vagy Bondot szívok.... de csak, mert az a olcso.

ha sok pénzem lenne alap, hogy Arany Malbi vagy kék pall mall

régen mindig vékonyat is szivtam, csak mikor pl nemvolt vagy elfogyott és kértem, mindig mindenki vastagot adott és ink akkor ráálltam a vastagra ...

2010. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
kék pallmall al kezdtem, most piros marlbi és kék multi között ingadozok de ma veszek egy piros lucky strike ot :D töltöttből kékgolden dohány-hüvelyt szoktam, szükség idején joker hüvely..:P
2010. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Green Pall Mall extra slim fél éve ezzel kezdtem és ezt szívom most is. (mentolos) 16f
2010. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
16f és slim cigi?? xD
2010. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
biztos jól áll a kezedben:D havert már akkor kiröhögtm mikor a 120as eve-vel állt előttem:D egyébként hogy a kérdésedre válaszoljak... a legelső szálam egy Lucky volt, 15 évesen. de nem szoktam rá. 16 évesen vettem egy doboz kék Bondot, néhányat elszívtam belőle, de nem igazán kellett. Csak akkor megkívántam. Most 18 vagyok és dohányzom. Általában piros multit szívok, vagy ami van éppen. Jlenleg egy doboz kék Multi lapul a zsebemben, csak azért váltottam, mert egy időben rendszeresen azt szívtam és jó néha egy kis nosztalgia... :)
2010. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

sötétkék szofi,kék bond/viceroy. attól függ milyen választék van ;)

néha-néha szívok mentolosat is.

14/F

2010. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!