Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi cigit szívtál el, mire...

Mennyi cigit szívtál el, mire úgy voltál vele hogy naponta kellett szívnod (minimum egy szálat), annyira függő lettél?

Figyelt kérdés
Hány szálat kb és mennyi idő alatt szívtad el ezt a mennyiséget, milyen sűrűn, stb? hogy szoktál rá?
2011. jan. 18. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
haverommal szívtunk el egy nap 2-3 szálat...másik nap ugyan ez, majd 3. nap már én vettem a cigit és utána két évig dohányoztam...most leszokón vagyok december eleje óta :)
2011. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én már az első szál elszívása után rászoktam. Azóta is dohányzom már 6 éve. De ha egy mód van rá, igyekezz nem rászokni, vagy ha már megtörtént, próbálj meg leszokni. Tiszta hülyeség és értelmetlen dolog. Károsítod az egészséged, és még a pénzed is fogy. És nem okoskodni akarok, mert a te életed és a te döntésed, de ha rászoksz, előbb-utóbb megbánod, de lehethogy akkor már nem fogsz tudni leszokni. Bocs a sok szóismétlésért.. :-)
2011. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én pipázással kezdtem, mert stílusos, jó az illata, stb. Kb hetente egyszer. Aztán naponta lett, aztán volt hogy elfogyott a pipadohány és haver megkínált cigivel, hát nem mondtam neki ellent. Innen már pillanatok alatt eljutottam a napi egy dobozig, és 11 év után tudtam letenni.
2011. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

első szál után? az szép

eddig összesen egy dobozzal szívtam el kb, de kb 3 hónap alatt. néha rámjön h jó lenne elszívni egyet, de nem is a nikotin, hanem maga a mozdulat, ahogy beteszem a számba és szívom.. stb. nem tudo miért és tudom hülyeség, de mostmár nem szívok soha többet egy szálat sem inkább. (egyébként csak bulikban szívtam)

2011. jan. 20. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:
elég hossadalmas volt. júniusban gyújtottam rá először, és januárban szoktam rá. de nem sokat cigiztem, max 10-15 dobozt szívtam el addig.
2011. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5.éve cigizek néha-néha, de még nem tartok ott., és nem is fogok, akarat kérdése;)
2011. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én július-augusztus elszívtam pár szálat délutánonként és aztán semmi egészen decemberig és most heti 1 doboz(de van h elég 2 hétig is)
2011. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Középiskola első szünete óta a dohányzóba folyamatosan lejártam mert az összes haverom elkezdet cigizni. Majd szépen elkezdtem bulikba én is és ha maradt valamennyi azt elvittem suliba és néha rágyújtottam de volt mikor csak a következő buliba. Majd egyszer egy nyári munka nem a legjobban alakult és ott elkezdtem cigizni a sok stressz miatt na onnan már csak a lejtőn mentem lefelé napi sokszor 1-2 doboz.

Eljutottam addig a szintig nagy nehezen és szenvedés árán, hogy egy 3-4 napig elég volt egy doboz cigi. Nálam az már nagyon jónak számított. Majd szakított velem a barátnőm akkor elszívtam egy nap 3-4 dobozzal is és nagyon el is kezdtem inni mellette.. :S:S


Ez volt a nyár közepén most tartok megint ott hogy ha egyedül vagyok vagy nem dohányzó környezetbe akkor nem gyűjtők rá max napi 2-3 szállal kibírom elég kevés mert kívánom a többit de próbálom leadni teljesen, hogy egyre kevésbé kívánjam és idővel teljesen lerakni.

4 éve szívom.



Az alkoholról le tudtam szokni akkor erről is fog menni.


Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy lehet, hogy ha fiatal vagy akkor "menő" dolog én is így voltam vele. De mostanra már nagyon megbántam mikor elszívtam az első szálamat.

2011. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A rászokási idő, és a mennyiség is mindenkivél változik, én tanév eleje óta cigizek(ha úgy tetszik dohányzok), és még nem igazán szoktam rá, simán kibírom hónapokig nélküle, de mégis annyira jól esik, ahogy érzed a dohány ízét a szádban, meg az illtatát, hogy az nem igaz, egyébként meg fiatalság bondolság, nem készülök nagyon rászokni, meg én napi 1 dobozt nem tudnék egyszerűen elszíni, már nem lenne íze, álá értelmetlen lenne. Nah lehet felpontozni, egyébként a party dohányzás a legegészségtelenebb, ha már cigizel akkor minimum a közepes erősségűt szívd, az egészséged maradékjának érdekében, mert abban kevesebb a vegyszer és a méreg anyag. egéykébnt milyen szítvatok? a kommentezőket, és téged is kérdezlek, kedves kérdező:)
2011. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kb napi 4-5 szálat szivtam,most napi 5-6 doboz... UTALOM miatta magam de ugy erzem hogy kell,és nem burok nemet monddani rá...(boccs az elege hiány miatt,dde IPxad-rol írok :P)
2011. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!