Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigi után dohányzás?

Ecigi után dohányzás?

Figyelt kérdés

2 éve dohányoztam, kb 1 hónapja áttértem ecigire. Egyik napról a másikra ment, viszont az utóbbi időben elkezdett hiányozni a rendes. Odáig fajult, hogy megundorodtam az ecigitől, megpróbáltam rágyújtani, de borzalmas volt, nemtudtam szívni sem, a füst és a szájízem is undorító volt. Viszont egyrejobban hiányzott az a régi érzés, amit csak cigi mellett éreztem, megpróbáltam többször is, kínkeservesen elszívtam 1 szálat egy nap. Utána tudtam használni az ecigit is, de ettől egyszerre érzem magam jobban és rosszabbul is.

Ilyenkor mit tudnék tenni?



2019. márc. 22. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha letennéd mindkettőt és akkor az összes ilyen jellegű problémád megoldódna
2019. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy remek lehetőség!

Az e-cigit ugye megutáltad.

A cigit nem használod.

Akkor miért szoknál rá újra?


Menj el orvoshoz, használj tapaszt.

És soha többé rá se nézz semmiféle cigire.

Külön szólok: ha a tapasz MELLETT rágyújtasz, akkor vége mindennek!

2019. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartsál szünetet.
2019. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az élettől kaptál egy sakk mattot :D

Amúgy szerintem próbáld meg az ecigit variálni. Nikotin növelés, esetleg nikotinsó, liquid pg/vg arányokat kipróbálni, esetleg a készülékbe egy új vagy egy más fajta porlasztó. Próbáld ki az MTL (szájból tüdőre) és a DL (egyből tüdőre) ecigizést is. Biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt a módot, hogy ne undorodj az ecigitől. Nézz magyar videókat (Fehér Tamás és Gozhajhasz reviews) jó tippeket adhatnak neked is ecigi téren) jóval egészségesebbnek bizonyul a dohányzással szemben

2019. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!