Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az embereknek ennyire nincs...

Az embereknek ennyire nincs életük?

Figyelt kérdés
Miért fáj nekik annyira, ha valaki cigizik? Én 30 éve cigizek (nem vagyok láncdohányos) és lekopogom, de semmi bajom. Edtek, ugyanúgy működik mindenem, nem vagyok büdös, fogaim sem rohadtak ki...

2019. ápr. 5. 16:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez genetikai kérdés is. Attól, hogy neked semmi bajod, még soknak van és lesz is.
2019. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem fáj, hogy ki milyen bűzkátrányt csinál magából, csak kerüljön el jó messze, vagy legalább annyira, hogy ne érezzem.


Mert nekem meg pl az a bajom, hogy nem hepciából, de egyszerűen nem tudom elviselni a szagát és öklendek tőle. Volt már ebből problémám ismerkedéskor is.

2019. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem pl.azért fáj mert szennyezi a levegőt amit én is szívok. Bármikor kimegyek az utcára 3.percenkent valaki füstjet vagyok kenytelen szívni. Sőt még a saját lakasomban is mert időnként a szomszéd is ragyújt az ablakban és bejön hozzánk a füst, vagy az erkélyen suáradó ruháink rohadt büdösek lesznek tőle. Utalom a szagát is, hánynom kell tőle. És hiába nem dohányzom nem tudom elkerülni. A dohányos mint te is nem érzi milyen büdöset csinál. Azt hiszi az utcán elfújja a szél. Nekem pocsék pl egy dohanyos mögött menni az utcán. Egesz úton szívjatom a füstjet. Vagy egy aluljárón kell átmennem. Ha oda bemegy cigivel valaki akkor áll benne a füst. Ő nem gondol bele annak aki nem cigizik milyen büdös. Arról nem is beszélve, hogy az egeszsegemet károsítják ezek a dohányos parasztok! A csikket is eldobalják mindenhol. Nem az zavar, hogy valaki kátositja magát. Nekem tök mindegy kirohad e a tüdeje, copds, érszűkületes, ptxes, vagy rákos lesz. De ezt csinálja úgy, hogy más ne is érezze a bűzét!
2019. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
És ellenkezőleg. Pont, hogy van életem! Veled ellentétben szeretnék vigyázni rá. És felháborítónak tartom, hogy más kátosítani meri! Dohányozni nem kötelrző. Levegőt venni igen!
2019. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van a ciginek pozitiív hatása is :)
2019. ápr. 5. 19:28
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Tévedésben élsz ha így gondolod. Iszonyú drága, rohadt büdös és rengeteg betegségre hajlamosít. 😝
2019. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mérsékelt adagokban általában javítja a szellemi funkciókat, gyorsítja a reakciókat, csökkenti az álmosságot és az étvágyat
2019. ápr. 5. 20:11
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Akinek kutyája és macskája van, az nem érzi az állatszagot magán vagy más kutya- és macskatartón; de akinek nincsenek állatai, az megérzi, mivel az állatok szaga beivódik a gazda ruháiba. Ugyanígy a dohányosok sem érzik a büdös dohányszagot sem magukon, sem másokon.

Nem veszik észre, ha pont úgy állnak, hogy a szél mások arcába fújja a füstöt. A füst gyakran elfoglalja a padot is, mivel a dohányos úgy ül a padon. Így a nemdohányzó vagy passzív dohányzó lesz, belélegezve a büdös füstöt, vagy kénytelen felállni.

2019. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Állítólag jó bélgyulladásra.
2019. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Űristen... Cigi meg a környezetszennyezés... Remélem ez a sok felháborodott, agresszív hisztikirálynő (akiket meg én nem bírok elviselni, mert irritálnak) remélem nem ül autóba, nem száll buszra, nem használ semmi terméket, ami nagy károsanyag kibocsátású gyárban készül...
2019. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!