Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti miért szívtátok el az első...

Ti miért szívtátok el az első szálat?

Figyelt kérdés
(Nem arra gondolok, hogy "kipróbáltam csak úgy", hanem hogy mi volt az az ok, ami beindította nálatok azt, hogy "most muszáj egyet elszívnom". Ilyenekre gondolok)

2019. máj. 14. 22:37
 1/8 anonim válasza:
100%
Kíváncsiság, első szál után az élénkítő hatás, kreatívabbnak éreztem magam, mikor ez a hatás elmúlt (napi 4-5 szál) akkor abbahagytam, azóta néhány hetente ha 1 szálat szívok csak
2019. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem dolgozni, es lattam a munkahelyen hogy cigiznek a munkatarsaim , gondoltam eggyet elloptam egy szalat aputol, es elkezdtem dohanyozni ennyi. :D
2019. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Slapec19 válasza:
100%
Én pl 21 évesen "szoktattam" rá magam az első szálakkal, mivel nem hittem el, hogy rá lehet szokni. Világ életemben sportember voltam, 8 évig versenyszerűen úsztam, 100 méteres síkfutásban is jeleskedtem, és ezzel egyetemben napi 2 órás konditermet iktattam be heti 5alkalommal! Ám!!! Visszatérve a dohányzásra. Mondtam mindenkinek, hogy ez nem létezik, hogy valaki nem tudja csak úgy lerakni. Tehát elvettem 2 cigit az anyámtól. Tudni illik éjszakás recepción dolgoztam egy hotelban. És kitaláltam, hogy kb 3 óra különbséggel elszívom a cigit. Hát mitne mondjak én rosszúl voltam az egésztől. De a következő napokban is így jártam el és nem kellett egy hét máris vártam, hogy mikor szivhatom el a második cigit, úgye az első cigi irán 3órával. Magyarúl rászokattam magam. És már 10 éve dohányzok. Ha lehet kérem ti ne járjatok így!!!
2019. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Hülye kamasz voltam, aki azt hitte világfájdalma van. Utána meg marha vagány voltam :)

Hosszú évekig dohányos voltam, nem volt egyszerű leszokni. Csúnya köhögés stb. Ha visszamehetnék az időben, nem engedném hogy rágyújtsak :(

2019. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elverném magamat amiért rágyujtottam először.
2019. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
A munkahelyen szoktam rá csak akkor lehetett pihenni (ha kimentem cigizni nem cseszegetett senki mer a cigi szünet az ügye jár... De ha leültem pihenni vagy enni már is osztották a feladatot... Aztán leszoktam egy időre mert nem volt rá pénzem de aztán elegem lett abból hogy én dolgozok a többiek meg cigiszünet néven fél órákat kint rihegtek röhögtek (nem tudtam kimenni velük egy valakinek mindig bent kellett lennie és naná hogy az idióta nem dohányzó maradjon bent... 10 évig dolgoztam ott felmondtam... Most már 2 hónapja nem cigizek hál istennek... Komolyan mondom a munkahelyeken beszüntetném a dohányzást... Egy 12 órás műszakban 2 órát simán eldohányzik egy ember (ha csak óránként megy ki 10 percre) a nem dohányzoktól meg elvárják hogy dolgozzon... Baromi dühítő
2019. máj. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Mindig is vonzott a dolog amúgy, nem tudom miért. Láttam ahogy cigiznek az emberek és olyan jól nézett ki ahogy füstöl, fújják ki a füstöt. Aztán egyszer haverokkal random szóba került, és vettünk egy dobozzal. Azóta már hálistennek ecigizek csak.
2019. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi indított arra, hogy most elszívok egy cigit? Valamilyen váratlan esemény.
2019. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!