Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti miért szívtátok el az első...

Ti miért szívtátok el az első szálat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 14:36
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
91%
Hogy megnyugodjak.
2018. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, be voltam bszva, mint az albán szamár.
2018. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Kort és nemet írjatok pls :D Most mennyi vagy, és mikor szívtad el az elsőt
2018. márc. 5. 14:45
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt gondoltuk, hogy mi most már hú, de felnőttek vagyunk, meg milyen vagányak. :) Ekkor voltunk kb. 11 évesek.

Aztán huszonévesen, amikor a családban volt tüdőrákos megbetegedés, másfél évre letettem. Aztán jött egy pillanat a drágalátos első munkahelyemen, amikor a túlóra x-edig órájában elszállt a gépről minden adat, és ekkor azt mondtam a munkatársaknak, hogy na most vagy nyugtatót adjatok, vagy cigit. Cigijük volt. :)

Most lassan egy éve megint nem szívom, és szerencsére már abból is kinőttem, hogy munka miatt idegeskedjek.

2018. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen, kíváncsiságból, kisebb mennyiségű alkohol után. Nem szoktam rá, csak néha társaságban kérek 1-1 szálat valakitől

21/l

2018. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

20 voltam (vagyok), màr hónapok óta járt a fejemben hogy milyen lenne,ki kellebe próbàlni. Aztán lakótàrs megkínàlt egyel és elfogadtam.

Ez volt 2 hónapja, azóta napi rendszerességgel szívok 2-3 szálat.

2018. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
azert mert 12 evesen tul kivancsi voltam.
2018. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsiságból, nem szoktam rá egyébként.
2018. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert az egyik csinos dohányzó osztálytársnőm nagyon szerette volna látni, hogy vele együtt dohányzom, én meg belementem a kedvéért (igaz, volt már barátja). Ez a középiskola utolsó évének utolsó hónapjában volt és együtt, kettesben cigiztünk jó pár alkalommal. Előtte soha nem érdekelt a dohányzás.


De amint befejeződött a suli már nem találkoztunk, én pedig nem dohányoztam tovább, az ok: egy szép lány nélkül nem izgalmas, meg amúgyis káros.


21F

2018. márc. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
Először tíz éves koromban egy nagyobb testvér unszolására. Gyomorba ment az egész, majdnem hánytam. Aztán tizenévesen nagyzásból, hogy mekkora menő vagyok. Később a katonaságnál, hogy menjen az idő. SOHA nem esett jól, nem is szoktam rá, baromság az egész dohányzási mizéria. Mint a tetoválás...
2018. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!