Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek? Nem tudom hogy...

Mit tegyek? Nem tudom hogy helyesen tenném e ha vennék az unokaöcsémnek egy doboz cigit!

Figyelt kérdés
Az unokaöcsém rászokott a cigire.17 éves.Az édesapja szerintem a legrosszabb módon reagált.Nem leült elbeszélgetni vele hanem megvonta a zsebpénzt és nem mehet sehova.próbáltam vele beszélni hogy persze a dohányzás káros nem jo dolog de azért mert dohányzik a fia ugyanaz a fiu akit eddig a tenyerén hordozott.nem sok sikerrel....a fiún meg látom hogy néha elkapja a cigizhetnék.Az édesapja nem bántotta meg ilyenek csak szerintem nem ez a tűzzel vassal technika a célravezető.arra is gondoltam veszek a srácnak egy doboz cigi.mi a véleményetek rosszul tenném
2019. máj. 18. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen rosszul tennéd! Nem a te fiad, ne szólj bele a nevelésébe! Azt értem, hogy nem tetszik a módszer, amit az apja választott, de attól még nem az a helyes reakció, hogy az apa háta mögött kvázi bíztatod a fiút a dohányzásra.
2019. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél neki.
2019. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam kb mint az unokaöcséd.

Mondjuk kapok még zsebpénzt, de kevesebbet és hülye is lennék cigire költeni mert úgyis kidobják ha megtalálják. Úgyhogy tarhálok amikor tudok, meg haveroktól veszek pár szálanként, mert nem merek 1 egész dobozzal.

Én örülnék ha lenne egy olyan nagybácsim aki vesz nekem, de szerintem az apuka nagyon haragudna rád (és jogosan) ha megtennéd. Szóval inkább ne.

Meg amúgy biztos hálás lenne a srác, de hosszútávon neki is csak rosszat okoznál.

2019. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ennek szellemében kell szimulálni a vizionált eredményjavító hatást.
2019. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!