Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehet ez? Lehet komoly baj?

Mitől lehet ez? Lehet komoly baj?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve dohányzok, napi 1 doboz vékony kb.4-es erősségű cigit szívok. Egy hete elkezdtem köhögni, száraz és hurutos köhögés felváltva, mellette néha felszakad a hurut és sárga váladékot köhögök fel. Az orvos meghallgatta a tüdőm azt mondta hall valami zörgést így írt fel antibiotikumot amit 5. napja szedek de nem lett jobb a köhögésem csak még több hurutot köhögök ki. Nem mondtam az orvosnak hogy dohányzok, nem is kérdezte. Nekem viszont már olyan halál félelmem van hogy sehova nem megyek és senkivel nem is beszélek. Egész nap attól izzadok hogy mi van ha tüdőrákom van. Orvoshoz se merek elmenni mert azt érzem hogy depressziós lettem, teljesen megijedtem. 24/F
2019. máj. 22. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig aki tudja a kérdéseidre a valaszt az ő. A cigit le kellene rakni. Tudom hogy nehez de van aki nem bírja van akinek az életében nem lesz tőle "semmi" baja van akinél meg igen. El kell menni az orvoshoz elmenni tüdőszűrésre es megtudod mi van.
2019. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kellene menni orvoshoz.
2019. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, és addig is szívj kevesebbet!
2019. máj. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!