Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 10 napja nem dohanyzom, eleg...

10 napja nem dohanyzom, eleg jol birom, nem feszengek alapjaraton, viszont ha tortenik vmi bosszanto dolog, akkor nagyon durvan feltudom kapni a vizet, ami eddig nem volt jellemzo, es kell egy jo 15-30 perc h lenyugodjak. Ez meddig fog meg tartani?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kb 2 hónap. Bírd ki, csak arra gondolj, hogy akkor is lehiggadsz, ha nem gyújtasz rá. Ez már elvonási tünet. 11 hónapja nem gyújtottam rá, már eszembe se jut. Érdemes kibírni a nehezét.
2019. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Füvezz :D
2019. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Agyban dől el! Én mikor leszoktam, azt mondtam magamban, mikor nem dohányoztam, akkor sem robbantam fel az idegtől és azok is kibírják, akik sosem dohányoztak. Tehát én is kibírom, ha történik valami idegesítő.
2019. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!