Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bár én nem dohányzom, viszont...

Bár én nem dohányzom, viszont a házba nagyon sokan, a wcből illetve az erkélyről állandóan bejön a cigifüst. Ide kell tegyek egy kérdőjelek hát tessék? 😅

Figyelt kérdés
Ha csukva van az erkély ajtó, akkor rosszabb, mert a wc háta mögött hömpölyög a füst. Ha nyitva van, akkor meg az erkélyen húz be a lakásba. Több mint fél éve a napi megengedett aszmapumpa 2x esét használom, és állandóan prüszkölök, és könnyezik a szemem. Reggel mikor még alszanak olyan jó, mert érzem a természet kellemes illatát, nem köhögök stb, esetleg van erre valami megoldás? 😊 Szólni nem akarok, hiszen a dohányosbak lételeme a dohányzás. Meg amúgy is letojjuk a másik embert manapság, szóval ez nem játszik. Köszi, ha esetleg van ötleted. 😊
2019. júl. 7. 09:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet, milyen szakmát keressek fel ezügybe?
2019. júl. 7. 11:37
 12/14 A kérdező kommentje:
Szólni nem merek, gonoszak rosszindulatúak az emberek.
2019. júl. 7. 11:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ecetes vizes szivacsról tudok (akár többet használva), valamint a kávézacc szagmegkötő hatásáról.


Ilyen megoldásokat találtam:


[link]


[link]


[link]

2019. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed, kipróbálom 😊
2019. júl. 7. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!