Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi problémám...

Elektromos cigi problémám van, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaptam az elektromos cigimet, joyetech ego aio d22 xl.

Persze első használatkor mindjárt el is rontottam, mert írják, hogy a porlasztóba is kellett volna csepegtetni liquidet, ami elmaradt. Elkezdett szörcsögni, pattogni, "lőtte ki" a forró liquidet.

Keztem előről, tettem be új porlasztót, csepegtettem bele, mindent a leírás szerint csináltam, hagytam pihenni is. A tartályt is csak félig töltöttem liquiddel. Azután is ugyanúgy szörcsögött, pattogott és a fej is forrósodott, ahova a porlasztót kell tekerni. Mérgembe hagytam a francba. Kis idő múlva újra bekapcsoltam és szépen működött.

Ma reggel töltöttem rá megint liquidet és előjött ugyanaz, mint tegnap. Forrósodik, szörcsög és köpködi a liquidet. Mit csinálok rosszul???



2019. júl. 13. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De azt is csinálhatod, hogy 10mlket mérsz ki belőle, hogy beleférjen az aroma, aztán ha leszivtál belőle 10mlnyi bekevert cuccot, akkor visszatöltöd bele. Sokat nem fog változni az íze.
2019. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, nagyon sokat segítettél! Így fogom kipróbálni én is! :)
2019. júl. 22. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!