Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam de még szívom?

Leszoktam de még szívom?

Figyelt kérdés

Helló korülbelül 10 hónapja leszoktam a cigiről, kávéval mindig úgy voltam hogy 1 évig ittam utána 1evig aztsem utána megint s most megint kávézok és elszoktam szivni 1 szál cigit mellé mert kívánom

(napi 1 szál) akkor most monthatni hogy vissza szoktam? vagy ez a napi 1 szál mondható még hogy nem cigizek? és egészségnet hogy roncsolja ez a napi 1x kis megbotlás?

egyébkénk 8 év után tetem le.

válaszokat köszönöm! :)


2019. júl. 14. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindaddig amíg cigizel, addig nem 'nem cigizel'. A függőség lényege hogy megvan a használat rendszeressége és a használó nem tudja/akarja letenni a függőség tárgyát.

Attól, hogy napi 1 szálat szívsz és nem 20-at, ugyanúgy dohányos maradtál annak minden káros hatásával együtt. Hiszen egy alap adagot fenntartasz, ami ugyanúgy árt, csak kisebb dózisban mint előtte.

2019. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te naponta nem bírod ki 1 szál cigi nélkül akkor igen
2019. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most egy cigi kávéhoz

Aztán egy a reggeli nagy dologhoz.

Aztan mert .........

Szerintem hagyd el azt az egyet is

2019. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

kb 3-4 napja hogy ezt igy csináltam, és mindig miután elszívtam azt mondom hogy holnaptól már kihagyom, de ahogy kész a reggeli kávém úgy jön a cigi utáni inger.

mondjuk kb 2 hónapja kávézom és hete eszembe sem volt hogy rágyujtsak mellé.

2019. júl. 14. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki minden nap megiszik 1 sört, az alkoholista?
2019. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja letenni és elhagyni, mert pszichés/fizikai tünetei lesznek az elvonástól, akkor igen.
2019. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, próbáld meg elhagyni.
2019. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!