Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veszélyes a HPV elleni oltás?

Veszélyes a HPV elleni oltás?

Figyelt kérdés
A lányomnak most lesz 7.be. Sok rosszat olvastam róla, de rosszat is. Szerintetek beadassam neki? Igaz hogy lebénulhat valaki ettől az oltástól? Esetleg tapasztalatok?

2019. szept. 9. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jól mondták: kérdezd meg az orvost a lehetséges kockázatokról, és figyeld a reakcióját és hogy beszél mellé.


Lényeg hogy tájékozódj felelősségteljesen. Ami nem feltétlen azt jelenti sanjnos, hogy azt hiszed el amit a legtöbbet hallasz, amit a mainstream média döngöl a fejedbe.


https://www.youtube.com/watch?v=vW9YhjhLvME&fbclid=IwAR0s3yH..

2019. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor belázasodásra számíthattok, némi levertségre is mellékhatásként; ez is olyan, mint a többi.
2019. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Nem ilyen mellékhatásokra gondoltam.

Vannak oltások pl;növelik az autizmus esélyét

( és itt nem kell átmenni ,oltásellenes meg mit tudom én )

2019. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos de az én véleményem szerint ha olyan sok rossz dolog történne utána akkor valószínű már nem oltanának ellene.
2019. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"12


Nem ilyen mellékhatásokra gondoltam.


Vannak oltások pl;növelik az autizmus esélyét


( és itt nem kell átmenni ,oltásellenes meg mit tudom én )" -

Nincs olyan oltás, ami növeli az autizmus esélyét! Ha szerinted van, akkor kérem a tudományos bizonyításáról a linket!

2019. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 15

Utána néztem, valóban friss kutatások (2017-es tanulmány) 2019-ben megjelent cikk(ek) alapján már ezt nem tartják összefüggésben, közel 20év után.

Amikor tanultam még biológiát akkor még én nem így tanultam


[link]

2019. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#14 #15 #16


Csak a statisztikákba nem kerülnek bele azok a bejelentések, melyek az oltás után pár nappal megjelenő egészség károdásokról szólnak, mivel az összefüggést tudományosan kizártnak tartják!


Ez igazán tudományos!


Másrészt nem az számít, hogy hány százalék hal bele, és hány százalékot véd meg.

Aki belehal, annak elég egyszer. Az 100% neki és a hozzátartozóinak.

Azt kellene kutatni, hogy egyesek miért halnak bele, nem azzal érvelni, hogy a többség nem!

Csak ehhez előbb el kellene fogadni, hogy van aki belehal!

Vannak feltárt összefüggések. Felismert genetikai hajlamok, melyek mellet az oltás veszélyes. Esetek szólnak arról, hogy így igazolt veszélyesztetettség ellenére az oltást erőltetik!

Az a aormális, ha a valaki belehal, akkor annak a testvérét is fenntartás nélkül oltják?

2019. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!