Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek! Megnyugtatnátok?

Félek! Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Helicobacterem van most tudtam meg a szövettani eredményből:( ahogyan olvastam az antibiotikumoknak kemény mellékhatásai vannak de vállalnom kell mert ahogyan olvastam nincs más:( ti hogy éltétek túl akinek volt?

#helicobacter #Dsypepsia
2018. febr. 5. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen mellékhatása van az antibiotikumnak?? Vagy ezt nem értem miért írod. Mert 100 emberből kb 10-nél jelentkezik(most csak úgy hasra ütésszerűen írtam a számokat míg valaki okoskodna).

Mindenképp vegyél probiotikumot és azzal együtt szedd az antit.

2018. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit?!


99%-ban semmi bajod nem lesz. Okés, gyomorfájás, hányinger szokott nekem lenni, meg hasmenés-szorulás, mert kikészíti az emésztésemet, de ennyi a max.

2018. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagypolett7036 válasza:
Nekem tavaly egész évben az volt . Nagyon sok antibiotikumot felkellett szednem.mire elmult. Kb vagy negy antibiotikumos kurat csinaltam vegig. Nekem sem lett tőle semmi bajom . Ugyhogy nem hiszem hogy neked lenne .:)
2018. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!