Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudnék reklamálni/panaszt...

Hol tudnék reklamálni/panaszt tenni, ha az orvos tegnap du. Kiküldte a mentőket Covid 19 tesztre, de azok azóta sem érkeztek meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 napja nagyon magas, 39,2 fokos láza van a páromnak, ami szó szerint csillapíthatatlan, és emellé eszméletlen fejfájás, hányinger, torokfájás társul! Nem tudjuk 39 fok alá levinni a lázát!!! Telefonáltunk a háziorvosának, aki azt mondta, beregisztrálta a zöld vonalnál mintavételre, de a mentők nem jöttek ki!


Mit tudok tenni? Kit kell hívni, zargatni, és hol tudok panaszt tenni, mert ez nettó tűrhetetlenség, felháborító, iszonyúan dühös vagyok, hogy egy 39 fok fölötti lázzal, fájdalmakkal küzdő beteghez, aki nem mellesleg ügyfélszolgálaton dolgozik, RENGETEG (!) külföldi ügyféllel, mégis hogy képzelik hogy nem jönnek ki?!


Pont az ilyenek miatt terjed ilyen villámsebesen a vírus!


Ne haragudjatok hogy árad a szövegem az indulattól, de most olyan dühös vagyok a mentőszolgálatra, hogy regényt tudnék írni!

Mindenkinek hálásan köszönöm a választ!



2020. márc. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel ez covid lesz, nem tipikus a köhögés/nehézlégzés hiánya miatt.


Talán az a szerencse hogy nem ment le tüdőre, cserébe erős immunreakciót okozott láthatóan.


Kórházban sem tudnak vele mit kezdeni az az igazság, ilyen esetet nem fognak felvenni szerintem...

2020. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
75%
11: 40 fokos láznál alapból kórházba visznek, függetlenül a koronavirustól. Az nem játék, hogy majd, otthon rendbe jövök. Ott már infúziót adnak. Szóval mellőzd a kamu választ.
2020. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

#17 teljes mértékben szívemből szóltál, aki nem itthon él, az inkább ne szóljon bele, nem neki kell elszenvednie a magyar eü fogyatékosságait!


És igen, kétségbe vagyok esve, egyrészt a csapból se folyik más, mennyire komolyan kell venni, másrészt nyilván ha a párom beteg, én is az vagyok és akkor már az összes kollégám, más családtagjaim akikkel napiszinten érintkezésben vagyok!!!


Ja és ha a te családtagod lenne annyira rosszul mint most ahogy a párom szenved előttem, elhiteted,hogy te is ordítanál dühödben, tehetetlenségedben!

2020. márc. 31. 22:13
 24/58 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező: attól hogy kijönnek tesztelik másnapra vagy azután talán meglesz az eredmény miért lesz jobb nektek? Semmivel. Ha szarul van ennyire akkor kórházi kezelés kell. Nem a háziorvost kell hívogatni, hanem a segelyhivot.
2020. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

Hány éves amúgy? Van alapbetegsége?


...

Amúgy visszavonom, ezzel talán már felveszik az infektológiára, lehet tényleg megfigyelés és infúzió kellene majd neki.

2020. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
37%
Fogadj meg egy tanácsot: Magyar egészségügyben túlozni kell a tüneteiddel. Durvábban kell leírni. Akkor kezelnek. Ha azt mondod nem kap levegőt 5 percen belül ott lesz a mentő.
2020. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
96%

Azért hazudni sem kéne. Annak nem lesz jó vége... az a mentő lehet megy olyan helyre is ahol életveszély van.


A láza pedig nem 40 fok hanem 39.2 ... illetve nem fullad, nem köhög.


Nekem 1:1-ben ilyen volt sima influenzától is.

Csak magasabb lázzal.

...


Szóval nyugodjatok meg, nincs életveszélyben.

2020. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Hívtad azóta a háziorvost? Lehet ő felejtett el telefonálni. Olyan nincs, hogy nem megy ki a mentő. Én pár napja nagyon rosszul voltam este, nem koronás tünetekkel, mentőt hívott a fiam, negyed óra múlva ott voltak.
2020. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
73%

Azért lenne jo tesztelni mert ha nem covid akkor lehet kene antibiotikum....


Jobbulást!

2020. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
64%
Arról nem beszélve, hogy talán a kontaktokat is figyelmeztetni kéne, hogy inkább maradjanak otthon lappangási idő alatt.
2020. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!