Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudnék reklamálni/panaszt...

Hol tudnék reklamálni/panaszt tenni, ha az orvos tegnap du. Kiküldte a mentőket Covid 19 tesztre, de azok azóta sem érkeztek meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 napja nagyon magas, 39,2 fokos láza van a páromnak, ami szó szerint csillapíthatatlan, és emellé eszméletlen fejfájás, hányinger, torokfájás társul! Nem tudjuk 39 fok alá levinni a lázát!!! Telefonáltunk a háziorvosának, aki azt mondta, beregisztrálta a zöld vonalnál mintavételre, de a mentők nem jöttek ki!


Mit tudok tenni? Kit kell hívni, zargatni, és hol tudok panaszt tenni, mert ez nettó tűrhetetlenség, felháborító, iszonyúan dühös vagyok, hogy egy 39 fok fölötti lázzal, fájdalmakkal küzdő beteghez, aki nem mellesleg ügyfélszolgálaton dolgozik, RENGETEG (!) külföldi ügyféllel, mégis hogy képzelik hogy nem jönnek ki?!


Pont az ilyenek miatt terjed ilyen villámsebesen a vírus!


Ne haragudjatok hogy árad a szövegem az indulattól, de most olyan dühös vagyok a mentőszolgálatra, hogy regényt tudnék írni!

Mindenkinek hálásan köszönöm a választ!



2020. márc. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megértő kommenteket a többiektől, akik átérzik, egyetértenek...
2020. ápr. 1. 15:12
 52/58 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, a párod azóta kikkel találkozott a családban?


Szülők mennyire vannak izolálva?

2020. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
69%

De az isten áldjon meg nincs gyógyszer erre a vírusra, vagyis van, de azt csak akkor szokták adni, ha súlyos az állapot, mert mellékhatásai komolyak lehetnek.

Teljesen mindegy, hogy ma vagy holnap lesz 1-el több koronás.

2020. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
73%

Marhára nem érdekel, hogy hogy hívnak amúgy, pláne nem a felhasználóneved. Utóbb javítottam, hogy férj ésatöbbi de NYILVÁN neked ebbe kellett belekötnöd a csökött agyaddal, a lényegbe.

És kérlek én megtehetem, hogy egészségügyi végzettséggel elmagyarázzam neked, hogy miért is nem kell se aggódnod, se hisztizned, pláne nem fenyegetőznöd. Ha ez valamelyik családtagommal történne meg, vagy esetleg fog is majd megtörténni, akkor pontosan ugyanígy járnék el, ahogy neked is leírom: maradjon otthon a férjed vagy akármid, te is maradj otthon, tüneti kezelés, pihenés, kézmosás, lehetőleg ne érintkezzen senki a beteggel, a tesztelők hamarosan jönnek, kész vége.

Csak az a baj, hogy ezt bármelyik értelmes felnőttnek magától kellene tudnia.

2020. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Egy normális államban , vagy szigorú autoriter kormányzatnál, mint Kína lenne értelme.


Ott milliónyi tesztet csinálnak és izolálnak egyből.


Itthon már tényleg nem látom értelmét, mert csak "rontja" a statisztikát. Ráadásul két negatív PCR teszt kéne, azaz egymás után két nap kijönnie a mentőnek. + vagy bemenni a kórházba ami ugye agyrém.


Olashattuk az indexen és a 444-en hogyan megy a tesztelés és a kontaktkutatás.


...


Ezen csak az segítene ha lennének gyorstesztelő állomások, és ELISA otthoni gyorsteszt amit az Amazon fog árulni. Ez a mentős kórházas RT-PCR halott ügy és szétterheli a romos EÜt, mentőszolgálatot. Ami már most kritikus állapotban van...

2020. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg hozzátenném, "Cyntya0316", csak hogy a neveden szólítsalak, hogy pl. Németországban dolgozó kolléga szerint a bejelentéstől számított 6 nap múlva mennek ki mintavételre. Nem véletlenül méghozzá, hogy elegendő legyen a kópiaszám. De tudom, csúnya rossz magyar eü, ezért fizetem a tébét és a szokásos.
2020. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
75%

Amint a tünetek megjelennek extrém mértékben megugrik a kópiaszám, és utána kezd csökkenni.


... de tünetmentesen is általában magas, viszont két torokváladékos teszt kell, két külön napon.


Szerintem a németeknél már antitestes gyorsteszt vam főleg vérből. Ott kell az 5 nap, mivel annyi idő alatt jelennek meg az antitestek a vérben, ha kialakult az immunválasz.


RT-PCR tünetmemtes esetben is működik, de 2-3 teszt kell/ ember.

2020. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
57%
ezért van csak ilyen kevés megbetegedésünk....
2020. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!