Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? Keressek másik...

Mit tegyek? Keressek másik orvost?

Figyelt kérdés
Volt egy mutetem, egyedül a varratszedésre kaptam időpontot. Műtét előtt megbeszéltük hogy két külön vizsgalatra lesz majd szükség a műtétet követően és meg lett beszélve mikor keressem az orvosom idopontert. Azóta nem érem el, kórházon keresztül sem, nem volt lényegében egy kontroll sem, panaszaim viszont vannak, ami elvileg nem normális. Másfél honapja próbálkozom eredménytelenül, a vírus miatt viszont személyesen nem engednek fel az osztályra hiába voltam ott. Keressek másik orvost, vagy mint lehet ilyenkor tenni? Attól félek nem vállal el más sem mert nem ő műtött...
2020. júl. 28. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű keress egy másik orvost. Panaszod van, ami szerinted nem normális. Ő műtött vagy nem ő műtött mind1, ha ez egy műtétből adódó komplikáció azt rendbe kell hozni minél előbb. Ha tovább húzod csak a saját dolgod nehezíted meg, te megpróbáltad elérni az orvosod, nem tudtad keress másikat, aki megfelelően foglalkozik veled.
2020. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!