Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek a magyar egészségü...

Szerintetek a magyar egészségügyet csak a dolgozók hivatástudata,és a hálapénz tartja fent?

Figyelt kérdés
Vagy ez így azért ebben a formában nem igaz?Erős túlzás lenne?Van egészségügyis a családban,azért kérdezem.

2020. aug. 1. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a hivatástudat. Szinte minden nap történik olyam, ami miatt azt mondom: kész, elég volt. Aztán olyan is, ami miatt azonnal meggondolom magam :). Azért, akármennyire is megy mindkét oldalról a vádaskodás, az szélsőséges. A legtöbb egészségügyi dolgozó lelkiismeretesen végzi a dolgát, és a legtöbb beteg is megbecsül. (ápoló vagyok)
2020. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legtöbb eü dolgozó ugyanolyan ember, mint a többiek, azaz ugyan sok rendes, lelkiismeretes ember van köztük, de sok olyan is, akit az emberhiány ellenére sem lenne szabad beteg közelébe engedni. Szóval azt, hogy az egészségügyet csak a dolgozók hivatástudata tartja fenn, szerintem erős túlzás. Mindenkinek megvan az oka, miért marad, de ez a legtöbbször egyéni élethelyzetekből fakad, és nem hivatástudatból. - Mondjuk azt is megkérdőjelezném, hogy mennyire van "fenntartva":S - inkább csak a betegek / orvosok "igényei" zuhantak.
2020. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Más szakmákban simán felalknak az emberek egyszerre, sztrájkolnak. Az eü-Ben ezt nem tehetik meg, mert a betegek életével játszanak. És mindig lesz pár hülye, aki mindig többet és többet vállal, hogy fennmaradjon a rendszer. De igazán összeomolhatna már a francba, hogy leessen a vezetőknek, hogy itt irtó nagy gáz van. Nem kicsi, hanem hatalmas nagy gáz.
2020. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a hivatás tudat. Nem untatnek senkit a részletekkel miért vagyok én most borzalmas helyzetben, a lényeg hogy annyi bőrt húznak le rólam amennyit csak tudnak és normális ember ennyi pénzért ezt nem turne el. Csak én vagyok ilyen hülye aki szereti a betegeket és a munkáját ezért megcsinál napi 150 kezelést.
2020. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!