Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet nem pénzzel...

Hogyan lehet nem pénzzel meghàlàlni ill ezt valahol jelenteni, hogy az egyik orvos végre emberként kezelt a többi meg megalàzott?

Figyelt kérdés

Törés, baleset utàni mütétem volt.

Nem gyógyul azota sem.


Minden orvos, de magàn is, nagy felhanggal tàjékoztatàs nelkül elhajtott kitessékelt, hogy tornàzzak, semmit nem mondtak el mi zajlik a szervezetben miert nem gyogyul, mik a kilásásaim, netan egy életen at mozgaskorlatozott maradnék e, az asszisztensek egyik szintén beleszolva ordibàlt mikor felvetettem esetleg egy ujabb mütèt lehetöségét rendbe tenni, hogy nem lesz semmilyen mütèt, masik orvos(a magànorvos) asszisztense tapsolt az orvosnak ahhoz hogy szohoz sem juttatva engem kitessékelt az ajton.

Szakrendelèsen folyamat szivattak azzal hogy nem hivtak be az idöpontra.


Ezek utan a köv kontrollon (szerintem màr "hirem" volt a szakrendelésen hogy milyen nehéz eset vagyok), egy 3.orvos rendelt, elötte is jatszotta az agyàt az asszisztens es probàlt elhajtani szemétkedni, de ez az orvos elkezdett velem emberileg beszélni!!mindent elmagyaràzott A-Z-ig röntgen alapjàn is, hogy mi van a csontokkal hogyan àllnak, az izületek helyzetésröl mozgasbeszükülèsröl, elmondta hogy a gyogytornàt vigyem naponta keményen, es ha akkor sem javul valoban mütèt esélyes.

Pont az az asszisztens ült mellette aki orditotta korabban hogy nem lesz itt semmilyen mütet.

Erre hogy hallotta az orvost, alaoratasnal lekezelöen odavàgta hogy na ö megy pisilni.


Abszolut alàzo lekezelö szinte mindenki, a beteget elhajtjàk, nem tàjékoztatjàk, ez az orvos pedig teljesen emberként kezelt mindenröl tàjékoztatott a kilatasokrol is.


Mintha nem is tudom, barbàrok közt lenne egy angyal, vagy gyom közt egy viràg.


Èn szeretném valahogy azt megallitani hogy àllatokkal lekezelöen bànjon az egeszsegügyünk az emberekkel, en szeretnék ennek hangot adni.

Vagy elérni azt hogy az asszisztensek orvosi konzultacioban ne szoljanak bele, ne alàzzàk a beteget.


Ezt hol tehetem meg ahol lenne foganatja?



#lekezelö orvosok asszisztensek
2020. szept. 8. 06:39
 1/6 A kérdező kommentje:
*alàiratásnàl
2020. szept. 8. 06:41
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Weboldalon/facebookon, már ha ha van nekik , tuti írnék egy véleményt, jóról is és rosszról is.
2020. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal vannak betegjogi képviselők, akiknek ell lehet mondani ilyesmiket.

Elméletileg minden rendelőben / kórházban szerepelnie kellene, hogy ki az név szerint, de - ha jól tudom - van gyűjtő oldaluk is.


Megkerestem:

[link]

2020. szept. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. szept. 8. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hosszú távon az a legjobb, ha kikeresed az orvos nevét, és ahol véleményt lehet írni róla, leírod. Ha egy rendelésen 2-3 orvos is váltakozik, idővel a normálishoz fognak menni; legalábbis én így választottam ki.
2020. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vinnék neki valamit, de nem italt, hanem valami "kézműveset".
2020. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!