Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma regisztráltam ügyfélkapura,...

Ma regisztráltam ügyfélkapura, de nem tudok belépni az eeszt-re. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Háziorvos nem adja oda a labor eredményét, a szakrendelésre meg 3 hónap múlva kell visszamenni, szóval csak emiatt regisztráltam, de mègsem enged belépni. Beírom a taj számom, és kiírja, hogy sikertelen. Az ügyfélkapus bejelentkezést elfogadja, szóval nem az a baj, hogy csak ma regisztráltam.
2020. szept. 16. 19:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajáttal próbálok, de semmi. Telefonról próbálkozok, de a pároméba simán be tudok lépni, csak az enyémbe nem. Szerintem várok holnapig, és ha nem megy, telefonálok, mert eléggé idegesít a dolog.
2020. szept. 16. 21:27
 12/18 anonim ***** válasza:
Próbáld számítógépen. Lehet az a baj, hogy telefonról próbálod.
2020. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Se számítógépen, se telefonon nem jó. Pedig mostmár eltelt a 24óra is. Telefonáltam, de nem segítettek, azt mondták, hogy lehet kell neki 24 vagy 48 óra...
2020. szept. 17. 18:09
 14/18 anonim válasza:
Szia! Ugyan ez a problémám nekem is. Sikerült valahogy megoldani?
2021. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Timcsikeee100 válasza:
Sziasztok, ugyanez a problémám. Sikerült azóta megoldani esetleg? Köszönöm
2021. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én írtam emailt nekik, h mi a probléma, nem sokkal később jó lett. Hogy ők csinálták e meg, vagy alapból kellett neki ennyi idő, azt nem tudom.
2021. máj. 17. 11:35
 17/18 anonim válasza:
Többieknek sikerült végül? Most én is ezzel szenvedek.
2021. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Timcsikeee100 válasza:

Hát nekem annyit sikerült kiderítenem, hogy mi a probléma forrása - én az EESZT Helpdesk-nek írott emailemre azt a választ kaptam, hogy adateltérés van a NEAK-os és az Ügyfélkapus adataim között. Úgyhogy a Teve utca-i Egészségbiztosítási Főosztályra kell majd mennem ezügyben. Tekintve hogy millió ember áll ott mindig sorban, szabadságot fog kellenem kivenni emiatt.

Sok sikert mindenkinek!

2021. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!