Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most tényleg kb lehetetlen...

Most tényleg kb lehetetlen bejutni tudoszurore és hetekre van időpont vagy at lettem cseszve?

Figyelt kérdés

Helyileg Borsod megye.

Az illetékest hívtam és valami 3 hét múlva levő időpontot mondott.

Munka miatt kellene így nem várhat ok 3 hetet mert akkor vesznek fel mást, a tüdőszűrés fontos mert az Eü kiskönyvhöz kell mert ételekkel dolgoznék.


2020. szept. 17. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de van ahol másnap már lehet menni. Tudok olyan helyről, hogy 3 hét, de van ahol több és egyre jobban bővül a várólista.
2020. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg igazából azt sem tudom mehetek e máshova,körzet szerint Miskolc az illetékes lakcim szerint.

De így hogy menjen el bárki dolgozni 3 hetet biztosan nem vàrnak senkire emiatt....

2020. szept. 17. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát kénytelenek várni erre, hiszen másnak is ennyit kellene várni nem csak neked.
2020. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig nem kellett még időpontot kérni se, most a covid miatt igen, de egy héten belül lehet kapni, szóval nem értem ezt nálatok, de gondolom sok a beteg.
2020. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg oket, van-e a kornyeken mas lehetoseg.
2020. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha valakinek van érvényes mert Pl eddig is ilyen helyen dolgozott akkor sajnos nem fognak várni rám.


Ezt akartam Enis megkérdezni de senki nem adott érdemi választ Hogy ha pl elmegyek máshova ott fogadnak e pl nekem Eger nincs messze annyira

2020. szept. 18. 06:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a területileg illetékes vállal, de hívd fel őket.
2020. szept. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyi,hogy ott van rokon tehát lakcim megoldható bármikor 😀 Csak őrület ,hogy egy ilyen alap dolog miatt lehet nemtudok elmenni dolgozni.
2020. szept. 18. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!