Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kórházakban miért csak...

A kórházakban miért csak szikés (hideg késes eljárás = olló vagy szike) megoldás van az uvula (nyelvcsap) rövidítésére?

Figyelt kérdés

Különböző helyeken lévő szakrendeléseken, több orvost is megkérdeztem és mindenhol csak a fenti választ kaptam.


És, amikor szóba hoztam a lézeres vagy ultrahangos lehetőségeket, akkor nem azt mondták, hogy itt nem végzünk olyat, vagy nincs eszközünk hozzá, hanem azt, hogy még csak nem is hallottak róla.


Az elmúlt kb. 10 évben több helyen is jártam, és mindenhol ez volt a reakció. Igaz ezek mind "SZTK" rendelések voltak.


Viszont egyetlen guglizással rengeteg ultrahangos, lézeres és egyéb lehetőség jön fel. Persze ezek vagy magánklinikák, vagy egyéb intézmények. Azt persze nem tudhatom, hogy melyik mennyire valós, mert F.O.G rendelésen egyetlen orvos sem mondott róla semmit, és privát oldalon azt ír az ember, amit akar.


Csak azt találom több mint furcsának, hogy nem elzárkóznak, vagy leszólják ezeket az eljárásokat, hanem azt állítják, hogy nem is hallottak róluk.


Most akkor mi a helyzet?


A teljesség igénye és válogatás nélkül íme néhány link a Google keresés első oldaláról:


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. szept. 26. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Úgy nyakon vágnám a kérdezőt:D Viszket a tenyerem...
2020. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%

Honnan veszed ezt?

Barátnőmnek másfél éve vágták le a nyelvcsapját mert túl nagy volt és nagyon horkolt is miatta.Lézerrel csinálták,nem ollóval vágták le.Egy hét alatt rendbejött,de nagyon öklendezett műtét közben,pedig beinjekciózták előtte a torkát.

Én is meg akarom csináltatni,ha vége a járványnak,mert nekem is nagy,hosszú az uvulám.

2021. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!