Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nincs TB-m és perpill nem...

Ha nincs TB-m és perpill nem is tudnàm fizetni akkor orvoshoz sem mehetek ? Nőgyógyászati betegségem van amit kezelni kell(kellene )

Figyelt kérdés
Ha így nem latnak el vagy megbüntetnek akkor lehet nem megyek el az orvoshoz inkább, mert nem tudom befizetni utólag sem. Vagy mi ilyenkor a teendő?
2020. okt. 5. 12:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%
Ha július óta 6 hónapja nincs, akkor el se lát, kivéve ha az életed múlik rajta, de akkor ki kell fizetni. Addig csak figyelmeztet, hogy rendezd a jogviszonyod, de ellát. Menj magánba, ott nem nézik a TB-t.
2020. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
1, ha nincs havi 8e, akkor szerinted magánra van?
2020. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Ha lenne pénzem magánra akkor mennék ,de nincs pénzem.

Ez,hogy el se lát meredekül hangzik mert vizsgálat nélkül pl ultrahang nem is tudhatja h ez épp életveszélyes e vagy sem. Vagy megvizsgál majd azt mondja oké ez nem életveszély szálljon le a vizsgálóról és menjen haza ?!!

Vagy ez hogy ?!!!

2020. okt. 5. 12:31
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Menj be a hivatalodba és igényeld meg szépen. Ha rászoruló vagy attól még kapnod kell ellátást. 8 napon belül elbírálják.
2020. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
4 Ezen már túl vagyok, jelenleg nem jár semmilyen ellátás a munkanélküli vagy ahogy most hívják álláskeresői 3 hónap volt utána semmi!!!
2020. okt. 5. 12:36
 6/38 anonim ***** válasza:
55%
Azt elfelejtettem idaírni hogy ellátnak csak utánna kapsz egy szép kis csekket..
2020. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Vagy az ügyintéző tájékoztatott félre?
2020. okt. 5. 12:37
 8/38 A kérdező kommentje:
Utána sem tudom befizetni, ha sikerül munkát találnom csak akkor.
2020. okt. 5. 12:37
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem igaz.. Énis voltam álláskeresőin 30 nap ha nem telt el mikor lejárt, és ugy igényled az fht-t akkor még visszamenőleg is megkapod. Én nem azonnal igényeltem ugyhogy én visszamenőleg nem kaptam de jár a tb annak aki munkanélküli és nem tudja kifizetni. Főleg ha még álláskeresőin is voltál. Ki volt az a hülye aki azt mondta nem kapsz?
2020. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%

Menj be a munkaügyire onnan adnak papirt hogy mettől meddig voltál álláskeresőin és onnan azzal a papírral elmész a hatósági hivatalba kitöltöd a papírt és pár napon belül megis kapod a határozatot.

Tb is jár meg minden hónapba az a 22800 ft.

Énis azt kapom és hamar elbírálták. Sima tbt is lehet kérni annak aki rászoruló. Juttatás nélkül. De neked jár az fht.

2020. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!