Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Időszakosan ég a belem. Nem a...

Időszakosan ég a belem. Nem a gyomrom, hanem lejjebb. Voltam egy hónapja laborban, volt széklet teszt is, azt mondta a belgyógyászom, hogy minden ok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kényszeres esti evő vagyok (viselkedési addikció), minden nap este 10 után kell vacsorázzak. Sokat szorongok.

2020. okt. 14. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy gasztroenterológiai kivizsgálás nem ártana. Hátha ott megtalálják az okát.
2020. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A sok szorongás járhat ezzel a tünettel.
2020. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Parázok attól is, hogy valami daganat, hipchohonder is vagyok.
2020. okt. 14. 16:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Néha kisugároz a bal combom tövéhez is. Azt kérdeztem, hogy nem a térdemtől van-e ( a bal térdemben van kis kopás a sok futástól), de azt mondta a belgyógyász, hogy nem.
2020. okt. 14. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommenttel, meg is magyaráztál mindent.

Súlyos hipochondriáról beszélünk.

Mostmár teljes mértékben #2-nek van igaza.


#1

2020. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet akkor a szorongástól van tényleg.

Mikor felébredek, még kb 10 percig nem érzem, de utána már érzem, és mikor megiszom a reggeli kávém, utána már nagyon érzem.

Tavaly novemberben voltam gyomortükrözésen, mert akkor meg a gyomrom égett folyton, és akkor is féltem, hogy valami nagy baj van, de csak sok volt a savam és kicsit felmarta a nyálkahártyát, de ég fekélyem sem volt. Most ugyanaz az égés, csak a belemben.

2020. okt. 15. 09:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja igen és ülésnél jobban érzem, ha mozgok és állok, akkor nem annyira érzem.
2020. okt. 15. 09:40
 8/9 A kérdező kommentje:
A labor augusztus közepén volt, akkor ugyanez volt, de aztán elmúlt és most visszajött megint.
2020. okt. 15. 09:47
 9/9 A kérdező kommentje:
És nincs hasmenésem. Napi egyszer reggel van tök normál székletem.
2020. okt. 15. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!