Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elhiszitek ezt? Van ilyen,...

Elhiszitek ezt? Van ilyen, vagy rossz gombát szedtem az erdőben?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre gyakrabban van problémám a gerincemmel, most már havonta többször becsípődik, és meg sem javul teljesen, diszkomfort érzésem van állandóan. Nem a derekam, hanem a lapockám magasságában, valamint a nyakam is és a szegycsomtom is fájdalmas sokszor. Mióta sokat vezetek és ülök, a tünetek rosszabbodtak, elkezdtem privát gyógymasszázsra járni. Ott is mondta hogy jó lenne megnézetni egy ortopéd orvossal, röntgen, stb.


Ma reggel így hát elindultam a háziorvoshoz. Az asszisztense volt csak ott, ismernek engem. Kötelező lázmérés, 36,4. Mondtam hogy az ortopédiára szeretnék beutalót kérni, elmondtam a panaszokat. Rendben, mindjárt jön a doktor úr és megvizsgál. Meg is érkezett hamar mivel nem volt senki. Megmérte ő is a nyakamnál a hőmérsékletet, neki már 37,4-et mutatott. Mondtam neki a panaszaim, de csak röviden. Levetkőztem, meghallgatta a tüdőmet, majd közli hogy ez akkor lehet tüdőgyulladás. Felír antibiotikumot, cataflamot, meg mondta hogy maradjak otthon 10 napig. Kérdeztem hogy röntgenre nem utal be? Nem, mert most nem lehet.


Először le voltam sokkolva. Aztán már csak az idegesség volt bennem, hogy megint priváthoz kell mennem. Így a nap végére viszont egymástól függetlenül ketten is ajánlottak valakit, lehet jobban is fogok járni. 26/F



2020. okt. 28. 20:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy régóta, és most sokat vezettem ültem, rosszabbodott. Egyébként nem magyar az orvos, hibába ért magyarul, valahogy nem sikerült neki az itteni kommunikációt elsajátítani.
2020. okt. 29. 17:06
 22/25 anonim ***** válasza:
És hol a gomba ?
2020. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Minek mentél orvoshoz, ha te úgyis jobban tudod? 🤔
2020. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#23 Reménykedtem hogy ad beutalót.
2020. okt. 30. 19:11
 25/25 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne tüdőgyuszival menj:P
2020. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!