Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt megteheti a haziorvos???

Ezt megteheti a haziorvos???

Figyelt kérdés

A párommal ugy döntöttünk, megprobalkozunk a fogamzasgatloval, mint védekezési mod, mert fiatalok vagyunk, nem szeretnénk meg gyereket. Ehhez a nogyogyasz laborba utalt be termeszetesen. Itt egybol jon is a baj...


3 eve voltam utoljára vervetelen, mert akkor indokolt volt. Azóta évente könyörgök a haziorvosomnak, hogy szeretnek menni, mivel évente kellene, de leordit, hogy 19/20/21 evesen o nem fog laborba küldeni, nekem az teljesen felesleges, majd ha bajom van.


Nagy nehezen, de most, hogy a nogyogyasz kérte, ki tudtam erőszakolni, de nem igaz, hogy ennek így kell történnie... megteheti, hogy nem utal be vérvételre, ha kérem? És mi van azzal, hogy évente érdemes megnezetni a verkepet? Nem fogok ezért maganrendelot kifizetni, mert ilyen barom a háziorvosom...

Vagy ez tenyleg igy van? Komolyan nem értem es duhit...



2020. nov. 4. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Ebben az esetben egyértelműen a nőgyógyász volt az igénytelen és ő sz.rt magasról a munkájára. A háziorvosod meg azért nem kattint kettőt, mert a kedves barlangász bunkó kolléga természetesnek veszi, hogy a háziorvos kiszolgálja,holott ez nem dolgunk, és nem egy hanem 100 ilyen beutalót kell majd gyártani, mert ha egy betegnél megcsinálom mindnél meg kell. Ebben az esetben én sem adnék beutalót. Vissza kell menni a nőgyógyászatra és az ottani kollégánál kell reklamálni az igénytelen ellátás miatt.
2020. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom! Nem sertes akart lenni, elnézést, hogy így fogalmaztam, meg kellett volna kétszer gondolnom!

Most mar meglesz a beutalo, de legközelebb erre jobban figyelek

2020. nov. 4. 19:27
 13/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem vettem sértésnek. Meg igazából ilyenkor sajnos a beteg szív, azért mert a szakorvos nem végzi normálisan a munkáját. Én csak azt szerettem volna tisztázni, hogy ez nem a háziorvos kolléga sara most. Habár azért fiatalság ide-oda laborba néha legalább minden második évben illik szerintem a beteget elküldeni. Ezzel a részével a dolognak én sem értek egyet vele, de a többi dologban neki van igaza.
2020. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!